Express-Miejski.pl

Jest praca dla księgowego w Ząbkowicach Śląskich

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śląskich poszukuje osoby na stanowisko księgowa / księgowy.

Poniżej lista obowiązków i wymagań jakie trzeba spełnić ubiegając się o ww. stanowisko.

Obowiązki:

- kontrola formalno-rachunkowa, dekretacja i księgowanie dokumentów,
- rozliczanie podatku oraz sporządzanie dokumentacji podatkowej VAT,
- sporządzanie przelewów bankowych,
- bieżąca analiza kont księgowych,
- inne czynności księgowe zlecone przez Głównego Księgowego.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość przepisów prawa podatkowego,
- znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę.

CV należy składać w siedzibie ZGK Sp. z o.o. przy ul. Jasnej 44 w Ząbkowicach Śląskich lub na adres e-mail: biuro@zgk-zabkowice.pl

emagda / na podst. inf. ZGK Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śląskich

2