Express-Miejski.pl

Stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w przydrożnym rowie. Kierowca w szpitalu [foto]

Stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w przydrożnym rowie fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce za Bardem w kierunku Kłodzka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Kierowca trafił do szpitala. 

Zdarzenie miało miejsce 7 września przed godziną 12. Z relacji osób postronnych wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki BMW wyprzedzał pojazd ciężarowy. W trakcie wykonywania manewru stracił kontrolę nad prowadzonym przez siebie pojazdem, wpadł w poślizg i wpadł do przydrożnego rowu, uderzając w drzewo. Kierowca jechał sam. Został zabrany do szpitala przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Przed przybyciem służb ratunkowych kierowcą zajęli się świadkowie zdarzenia, którzy udzielili mu pierwszej pomocy i zapewnili mu opiekę do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. 

To już trzecie zdarzenie drogowe tego dnia. Pierwsze miało miejsce na drodze krajowej nr 8 za Ząbkowicami Śląskimi w kierunku Wrocławia (przed Szklarami). Strażacy interweniowali też na drodze wojewódzkiej na wysokości Olbrachcic Wielkich. Tam podróż poza drogą skończył osobowy Opel, którym podróżowało starsze małżeństwo. Pasażerka została zabrana do szpitala.

kin / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Stracił panowanie nad pojazdem i wylądował w przydrożnym rowie. Kierowca w szpitalu [foto]

  2019-09-07 17:30:38

  gość: ~kk

  Jak sieka w głowie to tak się kończy. Tyle w temacie.

 • 2019-09-08 13:54:27

  gość: ~R2D2

  ostatnio dodany post

  Naprawdę, to taka sensacja,ze trzeba o tym artykuł robić???
  Żenada...

REKLAMA