Express-Miejski.pl

Otwarcie Gminnego Centrum Rehabilitacyjnego w Kamieńcu Ząbkowickim [foto] [video]

Otwarcie Gminnego Centrum Rehabilitacyjnego w Kamieńcu Ząbkowickim fot.: UG Kamieniec Ząbkowicki

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

4 września o godz. 13 uroczyście otwarto Gminne Centrum Rehabilitacji, które mieści się w budynku hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim.

Na otwarcie nowej placówki zjawili się: Marcin Gwóźdź – wicemarszałek województwa dolnośląskiego, kamienieccy samorządowcy na czele z Sylwią Demidowicz – wiceprzewodniczącą rady gminy. Byli też przedstawiciele sołectw z terenu gminy oraz księża proboszczowie.

Podczas uroczystości głos zabrał Marcin Czerniec. Wójt zwrócił uwagę na to, że uruchamiana nowa instytucja powstała dzięki zaangażowaniu budżetu samorządowego i pozyskanym środkom zewnętrznym. Wyraził nadzieję, że dzięki temu, że placówka jest na terenie gminy, zdecydowanie poprawi się dostępność do świadczonych w niej usług lekarskich i rehabilitacyjnych.

Po zakończeniu przemowy Marcin Gwóźdź pogratulował mieszkańcom gminy Kamieniec Ząbkowicki nowej placówki służby zdrowia. Podziękował przy tym wójtowi i wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania przychodni.

Po przecięciu wstęgi i poświęceniu przychodnię można było dokładnie zwiedzić i dowiedzieć się o niej więcej szczegółów. Instytucja ma świadczyć ponad 20 różnych usług zdrowotnych i ponad 20 specjalności lekarskich.

Gmina pracowała nad zaprojektowaniem, pozyskaniem funduszy i zrealizowaniem przedsięwzięcia, na które mieszkańcy czekali od kilku lat. Na ponad 400 m2 przygotowane i wyposażone są gabinety do zabiegów rehabilitacyjnych oraz dla specjalistów z różnych działów lecznictwa. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych dzięki wbudowanej windzie. Koszt realizacji tej ważnej społecznie inwestycji wyniósł ponad 1 mln zł.

Gminne Centrum Rehabilitacji mieści się w budynku hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1. W wyniku przetargu podmiotem prowadzącym placówkę jest Prywatna Przychodnia Specjalistyczna „SanMed” mająca siedzibę w Kamieńcu Ząbkowickim. Wszelkich informacji można zasięgnąć pod numerami telefonów: 609495596 lub 748303965, elektronicznie - adres e-mail przychodnia.sanmed@onet.pl lub osobiście przy ul. Zamkowej 4a.

Otwarcie Gminnego Centrum Rehabilitacyjnego w Kamieńcu Ząbkowickim:


wkudrynska / em24.pl / na podst. inf. gmina Kamieniec Ząbkowicki

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Otwarcie Gminnego Centrum Rehabilitacyjnego w Kamieńcu Ząbkowickim [foto] [video]

  2019-09-06 20:33:35

  gość: ~Irii

  Gminna rehabilitacja w prywatnych rękach orężem wygranych wyborów i panowaniem rodziny najjaśniejszego pana na ziemiach kamienieckich i w komnatach pałacowych bogacenie się za wszelką cenę kosztem społeczeństwa po trupach do celu –przejęcie pałacu w prywatne ręce złoty interes i posag dla procesy Mariany Cz .
  Kartka dla seniorów z życzeniami nie wystarczy czy darmowa szczepionka, ale skierowanie na darmową rehabilitacje na koszt gminy ma sens i pewne głosy w nadchodzących wyborach na stanowisko wójta.
  Jak nie wygramy kochana Karolinko to nas rozliczą musimy im rzucić ochłap z naszego interesu.

 • 2019-09-07 00:00:24

  gość: ~Good

  Tonący brzytwy się chwyta!

 • 2019-09-07 05:37:32

  gość: ~Sokół

  ostatnio dodany post

  Ten pan na mój głos niech już nie liczy.skonczyło się babci sranie.

REKLAMA