Express-Miejski.pl

Czołowe zderzenie dwóch pojazdów na małej obwodnicy Ząbkowic Śląskich [foto] [aktualizacja]

Czołowe zderzenie dwóch pojazdów na małej obwodnicy Ząbkowic Śląskich fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

3 września przed godz. 20 na skrzyżowaniu krajowej ósemki z małą obwodnicą doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Są utrudnienia w ruchu.

W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe marki Volkswagen i Toyota. Ze wstępnych informacji wynika, że w pojazdach podróżowały trzy osoby. Aktualnie jedna z nich jest pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Krajowa ósemka jest całkowicie zablokowana. Na miejscu działania prowadzi straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe.

Więcej informacji po uzyskaniu komunikatu policji.

[AKTUALIZACJA, godz. 21.40]: Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym marki Toyota zostały zabrane do szpitala w celu wykonania dalszych badań. 

[AKTUALIZACJA, 04.09, godz. 12.45]:
- Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną kierujący Toyotą 75-letni mieszkaniec Lubina doprowadził do zdarzenia z samochodem osobowym marki Volkswagen Jetta, za którego kierownicą siedział 66-letni mieszkaniec Kłodzka.
Kierujący Toyotą po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony, natomiast pasażerka została w szpitalu na obserwacji. Kierujący pojazdem był trzeźwy - informuje Ilona Golec oficer prasowa ząbkowickiej policji. 

 

kin / em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA