Express-Miejski.pl

Nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wypadł z zakrętu i dachował [foto] [aktualizacja]

Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wypadł z zakrętu i dachował fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

2 września przed godz. 18 na drodze wojewódzkiej nr 385 w Niedźwiedniku (gm. Ziębice) doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Hyundai.

Ze wstępnych informacji wynika, że w pojeździe podróżowały dwie osoby - starsze małzeństwo. Kierujący prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wypadł z zakrętu i uderzył w skarpę, następnie dachował, po czym obrócił się spowrotem na koła. Aktualnie poszkodowani są pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Zadysponowany został także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak po przebadaniu osób biorących osób w zdarzeniu został odwołany.

Na miejscu działania prowadzili strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich i Ziębic oraz policja. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA] 04.09, godz. 12.45
- Kierujący samochodem osobowym marki Hyundai Getz 87-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poźlizg i uderzył w przydrożną skarpę. Kierujący i pasażerka zostali zabrani do szpitala, po zaopatrzeniu zostali zwolnieni. Kierowca był trzeźwy informuje Ilona Golec oficer prasowa ząbkowickiej policji. 

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA