Express-Miejski.pl

„Dycha Ząbkowicka”: Do wygrania weekend w SPA w Polanicy-Zdroju

zdjęcie ilustracyjne fot.: Uzdrowiska Kłodzkie

Już po raz szósty w Ząbkowicach Śląskich odbędą się biegi uliczne na dystansie 10 km oraz 5 km. Po raz pierwszy przygotowano kategorię dla najlepszych Dolnoślązaków.

Jak co roku na atestowanej trasie kilkuset biegaczy będzie rywalizowało o jak najlepsze czasy i atrakcyjne nagrody, zarówno rzeczowe jak i pieniężne.

Po raz pierwszy w Ząbkowicach Śląskich nagrody będą czekały także na najlepszą Dolnoślązaczkę i najlepszego Dolnoślązaka. Dla nich Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGU ufundowały weekendowe pobyty SPA dla dwóch osób w Uzdrowisku Polanica-Zdrój.

VI bieg na 10 km odbędzie się 24 sierpnia. Na starcie biegu stanie kilkuset zawodników i zawodniczek z całego kraju i zagranicy. Regulamin imprezy dostępny jest na stronie Ząbkowickiej Dychy, a zapisów do udziału w biegu można dokonywać na stronie firmy UltimaSport, która będzie odpowiedzialna za pomiar czasu. Do 21 lipca opłata startowa wynosi tylko 30 zł. Dla każdego uczestnika przewidziano atrakcyjny pakiet startowy, indywidualny numer startowy, okazjonalny medal i szereg atrakcji.

ms. / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • „Dycha Ząbkowicka”: Do wygrania weekend w SPA w Polanicy-Zdroju

  2019-07-20 11:31:38

  gość: ~Sąsiad

  Super nagroda. Wobec tego zaczynam od dzisiaj trening.Pozdrawiam biegaczy.

 • 2019-07-21 09:21:54

  gość: ~mik

  ostatnio dodany post

  To nie będzie karnetów na basen?

REKLAMA