Express-Miejski.pl

Wypadek drogowy w Lubnowie. Lądował helikopter LPR [foto]

Wypadek drogowy w Lubnowie. Ranny 15-latek fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W niedzielę 7 lipca ok. godz. 15.30 w Lubnowie doszło do wypadku drogowego. Samochód marki Audi potrącił jadącego rowerem piętnastolatka. 

– Jadący drogą w kierunku Ziębic samochód osobowy kierowany przez 74-letniego mężczyznę z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi i potrącił prawidłowo jadącego rowerem 15-letniego mieszkańca Lubnowa. W wyniku tego uderzenia chłopiec doznał obrażeń ciała, w tym otwartego złamania kości nogi. Na miejsce przybyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które zabrało rannego chłopca do szpitala we Wrocławiu – powiedział aspirant Rafał Błauciak z ząbkowickiej straży pożarnej.

Jak udało nam się ustalić, kierujący samochodem w chwili zdarzenia był trzeźwy, jest to mieszkaniec Ziębic. Na miejscu interweniowali strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich i strażacy-ochotnicy z Lubnowa. Początkowo pomocy rannemu udzielał naziemny zespół ratownictwa medycznego, później przejęło go LPR. Ruch pojazdów na drodze odbywa się normalnie.

erwu / em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wypadek drogowy w Lubnowie. Lądował helikopter LPR

  2019-07-07 22:02:12

  gość: ~Ghost

  Jedno miejsce parkingowe na Kościuszki wolne

 • 2019-07-07 22:35:36

  gość: ~Mika

  W pewnym wieku nie powinno się już jeździć autem. Nie chcę obrazić osób starszych ale wiek robi swoje. Nie ten respekt.wzrok i do tego zapewne jakieś choroby

 • 2019-07-08 00:26:53

  gość: ~Dzik

  Pewnie na Facebooku dziadzio siedzial

 • 2019-07-08 00:06:17

  gość: ~ziebice

  no, moze takie cos bylo temu panu potrzebne, szkoda tylko chlopca oby bylo z nim wszystko okej

 • 2019-07-10 09:01:47

  gość: ~Mieszkaniec Ziębice

  ostatnio dodany post

  Nie jestem zdziwiony tym co zrobił ten 74 dziad, była to kwestia czasu kiedy dojdzie do wypadku. - szkoda tylko tego dzieciaka.
  Ten stary dziad jeździł jak wariat, totalny idiota, to jedyne co mogę powiedzieć na jego temat. Na otrzeźwienie powinien mieć cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

REKLAMA