Express-Miejski.pl

Wizyta studyjna przedstawicieli Instytutu Rozwoju Terytorialnego w Bardzie

Przedstawiciele Instytutu Rozwoju Terytorialnego w Bardzie fot.: UMiG Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

7 czerwca Bardo odwiedzili przedstawiciele Instytutu Rozwoju Terytorialnego z Wrocławia. Wśród delegacji był też dyrektor organizacji dr Maciej Zathey.

Instytut Rozwoju Terytorialnego jest samorządową jednostką organizacyjną Województwa Dolnośląskiego, powstałą z przekształcenia Wojewódzkiego Biura Urbanistycznego we Wrocławiu, zajmującą się realizacją zadań województwa z zakresu polityki rozwoju oraz planowania przestrzennego.

Podczas spotkania burmistrz Krzysztof Żegański zaprezentował przybyłym główne kierunki rozwoju gminy Bardo na najbliższe lata. Ponadto przybyli goście mogli zapoznać się z terenem inwestycyjnym, który powstał w ramach Społecznego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

- Spotkanie było owocne w wymianę doświadczeń i przemyśleń, co do realizowanych działań. Goście z dużym uznaniem odnieśli się do powstałych na terenie gminy Bardo singletracków - informuje Aleksandra Wąsowicz z bardzkiego magistratu.

Po spotkaniu goście postanowili skorzystać z oferty turystycznej jaką oferuje Bardo. Zwiedzili miasto oraz wzięli udział w spływie ponotonowym Przełomem Bardzkim.

UMiG Bardo

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wizyta studyjna przedstawicieli Instytutu Rozwoju Terytorialnego w Bardzie

  2019-06-12 16:23:33

  gość: ~Antoni Pokrzywa

  "Podczas spotkania burmistrz Krzysztof Żegański zaprezentował przybyłym główne kierunki rozwoju gminy Bardo na najbliższe lata." - Dobrze by było, gdyby te główne kierunki przedstawił też w końcu mieszkańcom.
  A tak na marginesie: zna ktoś może opinię Żegańskiego na temat przebiegu projektowanego odcinka drogi S8 na terenie gminy Bardo?

 • 2019-06-13 19:07:19

  gość: ~serio

  A pani Ewa Skoczeń (zbieżność nazwisk zupełnie przypadkowa) starszy specjalista w tymże instytucie - to która na zbiorowej focie?

 • 2019-06-13 19:55:58

  gość: ~miłośnik języka polskiego

  ostatnio dodany post

  O mój ty smutku - czytając ostatnio artykuły na stronie www.bardo.pl i ich kopie z małymi modyfikacjami (niestety bez poprawienia błędów) tu na łamach em, oczom nie wierzę. Proponuję administratorowi zmianę redaktora, bo takiego kaleczenia języka ojczystego to w prasie lokalnej czy na stronach różnych innych instytucji mimo wszystko nie ma. Nie jestem nauczycielem, ale miłośnikiem poprawności języka i owszem. Zacytowana w tym artykule wypowiedź, na stronie www.bardo.pl będąca po prostu zdaniem z relacji, woła o pomstę do ... Osobie, która tak pisze proponuję "zaoferować" inne zajęcie z bogatej "oferty" innych działań promocyjnych.

REKLAMA