Express-Miejski.pl

Piąty dzień strajku nauczycieli. Komunikat gminy Ząbkowice Śląskie

Dziś piąty dzień ogólnopolskiego strajku nauczycieli. Do akcji przystąpiła znaczna większość placówek z terenu powiatu ząbkowickiego fot.: em24.pl

Prezentujemy statystyki ze szkół, dla których organem prowadzącym jest gmina Ząbkowice Śląskie jeśli chodzi o piąty dzień strajku.

Są to dane uzyskane od dyrektorów placówek oświatowych na godz. 9 dnia 12 kwietnia (piąty dzień strajku) i przedstawiają liczbę dzieci w danych placówkach, które nie miały zapewnionej opieki w domu i przyszły na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze do przedszkoli i szkół oraz ilość nauczycieli strajkujących i nauczycieli którzy nie przystąpili do strajku.

ms. / em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Piąty dzień strajku nauczycieli. Komunikat gminy Ząbkowice Śląskie

  2019-04-14 20:16:02

  gość: ~autor

  nie wiem jeszcze czy o tych ludziach,można jeszcze mówić-nauczyciele--???żałosne kabarety przedstawiają,myślę,że te świnki i krówki,mają więcej rozumu,niż te przebierane,ajeszcze nie wiedzą,że jak pociągną ten strajk do czerwca,to od września nie będą mieć pracy,i co wtedy ten oszołom-terrorysta Broniarz wam zaproponuje?????myślicie o tym dzieci Broniarza?????

 • 2019-04-15 11:43:24

  gość: ~Obserwator strajku

  A czy Ci strajkujący nauczyciele, popołudniu wracają do prowadzenia swoich prywatnych szkół śpiewu, gry w piłkę, korepetycji czy te zajęcia są wyłączone ze strajku? A czy nauczyciel strajkujący, bierze do pracy podczas strajku swoje dziecko, którego nie może dać do przedszkola w którym strajkują, czy do szkoły, w której strajkują. A czy Pani ze sklepu, z piekarni, z przychodni, z urzędu też ma wziąć dziecko do pracy, bo babcia z dziadkiem już nie chcą pilnować, starsze rodzeństwo też nie, a pracodawcca prywatny nie da wolnego bo jak np. nie sprzeda to nie zarobi i nie będzie miał na wypłatę, a tu burmistrz powiedział, że za dni strajku nauczyciele dostaną wynagrodzenie bo przecież to "budżetówka".Czy ktoś sobie wyobraził taki przedświąteczny "paraliż", że wszyscy rodzice którzy mają dzieci w wieku, w którym nie mogą zostać samodzielnie w domu biorą wolne... ciekawe jakby to było jakby nie miał kto chleba upiec, w sklepie nie byłoby mięska i kiełbaski białej :-), a i sklep byłby zamknięty, bo ekspedientki nie miały z kim dzieci zostawić, albo dzieci siedziałyby przy mamach na kasie...

 • 2019-04-15 11:49:46

  gość: ~Pytacz

  @~Obserwator strajku
  A ja się pytam, skoro tak źle to dlaczego w Kanieńcu Ząbkowickim nauczyciele nie strajkują?

 • 2019-04-15 12:31:42

  gość: ~Ala

  @~Pytacz
  Bo Czerniec zabronił i zastraszył,tak mówią sami nauczyciele

 • 2019-04-15 21:32:20

  gość: ~Marcin

  ostatnio dodany post

  @~Ala

  dokladnie, sam słyszałem jak nauczyciele negatywnie wypowiadają się o wójcie i boją się o pracę

REKLAMA


REKLAMA