Express-Miejski.pl

Groźny wypadek w Laskach z udziałem dwóch osobówek i dwóch ciężarówek [foto] [aktualizacja]

Groźny wypadek w Laskach fot.: mwinnik / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na drodze krajowej nr 46 w Laskach doszło do groźnego wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że brały w nim udział dwa pojazdy ciężarowe i dwie osobówki.

Zdarzenie miało miejsce 12 marca około godziny 10. Z informacji od świadków wynika, że bezpośrednio po zdarzeniu w aucie zakleszczona była jedna osoba. Trwa akcja ratunkowa.

Na miejscu działają strażacy, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

[AKTUALIZACJA, godz. 11.10]: Strażacy potwierdzają informację o jednej osobie zakleszczonej w pojeździe, do której wykonano dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Kobieta była przytomna. Została przekazana w ręce zespołu ratownictwa medycznego i karetką przetransportowano ją do szpitala. Pozostałe osoby uczestniczące w zdarzeniu na szczęście nie doznały poważniejszych obrażeń i najprawdopodobniej nie będzie istniała konieczność ich hospitalizacji.

[AKTUALIZACJA, godz. 11.30]: - Ze wstępnych informacji wynika, że w samochodzie ciężarowym z naczepą jadącym od Kłodzka w kierunku Złotego Stoku pękła opona, co spowodowało, że kierujący tym pojazdem stracił panowanie nad autem, otarł się o jadący z naprzeciwka samochód dostawczy marki MAN, a następnie doprowadził do zderzenia z jadącymi w kierunku Kłodzka osobówkami - Kią i Peugeotem - mówi Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji. W wyniku zdarzenia do szpitala została przetransportowana jedna osoba. To 22-latka jadąca Kią. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Droga jest całkowicie zablokowana. Objazd dla samochodów osobowych wyznaczono przez miejscowość Laski. Objazd dla ciężarówek prowadzi przez Złoty Stok, Kamieniec Ząbkowicki, Bardo i Kłodzko.

[AKTUALIZACJA, godz. 16.45]: Droga jest już przejezdna.

ms. / em24.pl

2

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Groźny wypadek w Laskach z udziałem dwóch osobówek i dwóch ciężarówek. Droga zablokowana [foto]

  2019-03-12 12:05:23

  gość: ~vcv

  ale boom! aż dziw że wszyscy żyją ;O

 • 2019-03-12 18:54:12

  gość: ~mnm

  ostatnio dodany post

  A wyglądało to znacznie gorzej.

REKLAMA