Express-Miejski.pl

Zapisz się na bezpłatne szkolenia ze Szkołą Językową „Direct”

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne szkolenia językowe fot.: Szkoła językowa Direct

Chcesz podszlifować swój angielski, niemiecki, a może francuski? Mieć lepszy start na rynku pracy lub po prostu czuć się swobodniej wyjeżdżając za granicę?

Teraz możesz to zrobić całkowicie za darmo! Szkoła Językowa „Direct” już po raz czwarty organizuje bezpłatne szkolenia językowe na terenie powiatu ząbkowickiego!

- Poprzednie trzy edycje szkoleń językowych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jest nam bardzo miło, że ponownie możemy zaproponować mieszkańcom naszego powiatu darmowe zajęcia - mówi Anna Górecka, dyrektor szkoły.

W tym roku szkoła językowa Direct oferuje darmowe szkolenie aż z trzech języków: angielski, niemiecki, francuski. Warto zaznaczyć, że poszczególne kursy będą rozpoczynać się etapami.

- Na początek chcielibyśmy zaprosić do rekrutacji te osoby, które zainteresowane są językiem angielskim, ponieważ to szkolenie rozpocznie się jeszcze w marcu. Natomiast realizacja kursów z pozostałych języków ruszy początkiem kwietnia - zaznacza Anna Górecka.

Niewątpliwe tego typu kursy to znakomita okazja do nauczenia się lub polepszenia swoich umiejętności językowych. Na ten rok szkoła językowa „Direct” zaplanowała szkolenia w dwóch blokach dydaktycznych: 120 godzin oraz 180 godzin lekcyjnych. Szkolenia będą odbywać się na każdym poziomie zaawansowania, co w praktyce oznacza, że można przystąpić do kursu od poziomu A1 (poziom podstawowy) do poziomu C1 (poziom zaawansowany).

Szkolenie przeznaczone jest dla osób z powiatu ząbkowickiego, które ukończyły 25 rok życia, nie prowadzą działalności gospodarczej i mają wykształcenie co najwyżej średnie. Osoby, które ukończyły 50 rok życia ograniczenie związane z wykształceniem nie obowiązuje. Oznacza to, że mogą one przystąpić do kursu jeśli tylko nie prowadzą działalności gospodarczej.

Kursanci w ramach szkolenia otrzymają darmowe podręczniki oraz zestawy ćwiczeń. Dodatkowym atutem jest certyfikat potwierdzający poziom umiejętności językowych po zakończeniu szkolenia.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapisów pod nr tel. 696 001 788 lub 601 374 77.

mat. pras.

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zapisz się na bezpłatne szkolenia ze Szkołą Językową „Direct”

  2019-03-16 18:24:46

  gość: ~Kurs

  Przecież To fikcja!Kasa za nic.

 • 2019-03-17 08:17:16

  adablo1

  ostatnio dodany post

  skorzystam z nauki j francuskiego inicjatywa b potrzebna iwarto skorzystac

REKLAMA