Express-Miejski.pl

2019 rokiem teatru. Na scenie widowiskowej ZOKu zostanie przedstawionych kilkanaście spektakli

Spektakl „Mężczyzna idealny” fot.: mat.pras.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Do Ząbkowic Śląskich zawitają najlepsi aktorzy znani z polskich filmów oraz seriali. Specjalnie przygotowana oferta gwarantuje rozrywkę nie tylko dorosłym ale i dzieciom.

- Ten rok rozpoczęliśmy fantastycznie. Spektakl „Basia sama w domu” przyciągnął łącznie ponad 400 widzów. Wiemy, że przyjeżdzają do nas osoby nie tylko z gminy Ząbkowice Śląskie, ale i z całego województwa dolnośląskiego, a nawet opolskiego. Ceny biletów zawsze staramy się dostostowywać do naszych realiów, co zwiększa szanse na zapełnienie nie takiej małej przecież sali (350 osób). Cieszymy się, że coraz więcej osób zostaje w naszym mieście i wybiera się na spektakle, koncerty, właśnie do ZOK-u - mówi Radek Tarach z Ząbkowickiego Ośrodka Kultury.

Aktualnie prowadzona jest sprzedaż na spektakl

 • 22 marca - Mężczyzna idealny [KLIK]
 • 9 kwietnia - Jaskiniowcy [KLIK]

Bilety można zakupić na stronie internetowej [KLIK] oraz bezpośrednio w Ząbkowickim Ośrodku Kultury.

kin / em24.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • 2019 rokiem teatru. Na scenie widowiskowej ZOKu zostanie przedstawionych kilkanaście spektakli

  2019-02-12 13:53:23

  gość: ~aerthjy

  a beda jakies lokalne teatry? czy tylko za nasza kase przyjada gwiazdy telewizji?

 • 2019-02-12 13:58:47

  gość: ~S Pióro

  Sala Widowiskowa ZOKu dysponuje 350 miejscami siedzącymi (przynajmniej takie info jest na stronie Ośrodka Kultury), a z tego co widziałem, to spektakl odbył się tylko raz. Gdzie zmieściło się pozostałe 50 osób, skoro łącznie było ich "ponad 400" jak mówi pracownik ZOKu? Swoją droga ciekawe, czy ZOK ma informacje na temat tego ile osób było łącznie na widowni podczas dwóch występów SAKu na Szopce Noworocznej.

 • 2019-02-12 14:00:39

  gość: ~S Pióro

  Mój błąd, nie zwróciłem uwagi, że podane były dwie godziny spektakli :) Ale jeśli chodzi o ilość osób na Szopce to z przyjemnością bym się dowiedział :)

 • 2019-02-12 20:46:43

  gość: ~widz

  W takim miejscu jak ZOK powinny pojawiać się różne propozycje wydarzeń kulturalnych i tak jest, a widz ma zadecydować, czy pójdzie na spektakl miejscowego teatru, czy przyjezdnego. Najważniejsze, żeby było z czego wybierać... Ten pomysł z rokiem teatru bardzo mi się podoba. Na pewno wybiorę się przynajmniej na jeden albo na wszystkie...

 • 2019-02-13 06:38:21

  gość: ~Obserwator

  To na pewno pomoze miastu!!!Zamiast inwestowac w Ząbkowice czy w drogi,które przecież wygladaja fatalnie Dziura na dziurze Czy w rynek ,który od lat stoi niezmieniony To lepiej zainwestować w głupoty Stac by nas bylo na sztuke czy kulturę dopiero,kiedy zrealizujemy podstawy O czym my mówimy????Ząbkowice porostu się nie rozwijają

 • 2019-02-13 17:46:00

  gość: ~JA

  ostatnio dodany post

  Ktoś prowadzi biznes, rentowność 70%. Dobry pomysł.

REKLAMA