Express-Miejski.pl

Zderzenie dwóch busów w Targowicy [foto] [aktualizacja]

Zderzenie dwóch busów w Targowicy fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na łuku drogi wojewódzkiej nr 395 w Targowicy (gm. Ciepłowody) doszło do zderzenia dwóch busów. Są utrudnienia w ruchu, a jezdnia w tym miejscu jest pokryta lodem.

Zdarzenie miało miejsce 12 lutego po godz. 8. Brały w nim udział dwa busy marki Renault - jeden do przewozu osób, drugi dostawczy. W pojazdach łącznie podróżowało siedem osób. Jeden z mężczyzn uskarżał się na ból w klatce piersiowej i został zabrany do szpitala.

Ruch na miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo. Kieruje nim policja. Działają tam także strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Na drodze, w miejscu w którym doszło do kolizji występuje gołoledź. Apelujemy o ostrożność.

[AKTUALIZACJA]: - 25-letni mężczyzna kierujący Renault Traffic nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do uderzenia w stojącego przy drodze Renault Master. Siła uderzenia spowodowała, że uderzony pojazd przesunął się i uderzył w stojącego obok niego 37-latka z powiatu strzelińskiego. Mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala, jednak nie wymagał dłuższej hospitalizacji i po wykonaniu badań i udzieleniu pomocy został zwolniony. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - wyjaśnia Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

ms. / em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zderzenie dwóch busów w Targowicy [foto]

  2019-02-12 10:09:25

  gość: ~NN

  No i kto teraz powinien dostać mandat? Wydaje mi się, że pan Drożdż z Zarządu Dróg Powiatowych. No ale pewnie dostanie kierowca za niedostosowanie prędkości do warunków :) POLSKA

 • 2019-02-12 10:23:21

  gość: ~Obywatel

  @~NN
  oj tam :-) o 8.00 pewnie jedli śniadanie w Zarządzie :-))))) a nie zdrowo jeść w biegu :-))

 • 2019-02-12 10:41:49

  gość: ~Ona

  ja mam wrażenie że oni to tam przerwę mają zawsze. Kiedyś tu były podane numery telefonów do zarządców dróg, można niby dzwonić jak drogi nieodśnieżone. Zadzwoniłam, pan odebrał, powiedziałam, że droga Ząbkowice - Ciepłowody nieodśnieżona, to pan mi odpowiedział, że pługopiaskarki jeżdżą, ale jak zapytałam kiedy przyjadą tutaj odśnieżyć to powiedział, że nie wie i że cyt. "musi sobie pani poradzić sama" albo stać i czekać. Zero jakiejkolwiek reakcji, przejęcia się problemem, chęcią pomocy. ZE-RO.

 • 2019-02-12 19:33:27

  gość: ~VIP

  ostatnio dodany post

  @~Ona
  Jakby miał z tego korzyść, to zająłby się problemem. Nie wiem za co oni w tym zarządzie biorą pieniądze? Drogi wyglądają jak szwajcarski ser, ale ich to nie rusza. I tak dostaną premię. Z ich utrzymaniem w zimie jest to samo.
  Tylko udowadniają, jak bardzo nieudolnymi są zarządcami.
  KPINA, WSTYD i HAŃBA.

REKLAMA