Express-Miejski.pl

Zadzwonił na numer alarmowy i powiedział, że za chwilę popełni samobójstwo

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

31-latek zadzwonił pod numer alarmowy i powiedział, że chce popełnić samobójstwo. Kiedy policjanci dotarli do jego domu, miał już na szyi założony przewód elektryczny.

Do zdarzenia doszło 8 lutego przed godz. 23 w jednej z wiosek na terenie gminy Kamieniec Ząbkowicki. - Policjanci po otrzymaniu informacji z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o zamiarze popełnienia samobójstwa przez 31-latka natychmiast udali się pod wskazany adres i zdołali zapobiec tragedii. W momencie ich przybycia mężczyzna miał już założony na szyi przewód elektryczny - wyjaśnia Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

W toku dalszych czynności mundurowi sprawdzili też trzeźwość 31-latka. Jak się okazało, był on pijany. - Miał w organizmie 2.2 promila alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia, a następnie skierowany na badania do specjalistycznego szpitala - dodaje policjantka.

Mężczyzna zamiar popełnienia samobójstwa tłumaczył problemami rodzinnymi.

ms. / em24.pl

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zadzwonił na numer alarmowy i powiedział, że za chwilę popełni samobójstwo

  2019-02-11 10:11:05

  gość: ~ESSI

  Nie chce się pracować a chce się zryć i pić na kosz Gminy trzeba żyć .

 • 2019-02-11 10:23:28

  gość: ~Gość

  Gdyby chciał to samobójstwo popełnić to nigdzie by nie zadzwonił...
  Czyli showman chcący zaistnieć i zwrócić na siebie uwagę...teraz pewnie baba się wystraszy i wszystko się naprawi w rodzinie:-)haha

 • 2019-02-11 10:42:23

  gość: ~ODYNIEC

  A teraz będzie się leczyć od uzależnień pójdzie do Gminy po pomoc społeczną (pieniądze ) bo on jest chory i nie może pracować a chce się pić dostanie deputat żywnościowy i tak będzie kombinował kilka lat .
  Takich cwaniaczków w Gminie jest pełno wystarczy do Topoli pojechać do sklepu wejść nie można bo tak chleją pod sklepem zaczepiają ludzi dołóż do piwka .
  Dlaczego Policja nie rozgoni tej inteligencji .

 • 2019-02-11 14:03:58

  gość: ~prezes

  ostatnio dodany post

  @~ODYNIEC

  Otóż mamy wolny kraj i jedyne co policja może to wlepić mandacik za picie w miejscu publicznym, a że jakiś żul prosi o pieniążki pod sklepem i stoi, no to na to rady nie ma :)

 • 2019-02-11 10:42:57

  gość: ~logika

  Jak ktoś chce się zabić to się zabija, a nie informuje wszystkich dookoła. Dajcie spokój, zagrania pod publiczkę. Powinni ukarać go za bezpodstawne wezwanie to na drugi raz by się zastanowił czy znów chce płacić karę :)

 • 2019-02-11 12:12:48

  gość: ~Zdenek

  Ja bym mu udostępnił niech popełnia jego sprawa.

 • 2019-02-11 13:50:33

  gość: ~Cyngiel

  @ Logika. Masz rację Sekuła trzy razy strzelał, aż się zastrzelił.

REKLAMA