Express-Miejski.pl

Wiatr nawiewa śnieg z pól na drogę. Jest bardzo ślisko, miejscami tworzą się zaspy

Fatalne warunki do jazdy występowały dziś popołudniu na trasie wojewódzkiej relacji Stoszowice - Ząbkowice Śląskie fot.: facebook.com/SpottedDZA

Nawiewany śnieg z pól utrudnia przejazd. Problemy występują nie tylko na drogach gminnych i powiatowych, ale też wojewódzkich, a miejscami nawet na krajowej ósemce.

Na drodze powiatowej relacji Ząbkowice Śląskie - Ciepłowody nawiewany śnieg z pól powoduje, że miejscami samochody mają problem z przejazdem. Przy zjeździe do Kobylej Głowy na drodze zalega tak spora warstwa białego puchu, że część samochodów osobowych utknęła w zaspach. Potrzebna była interwencja jednego z rolników, który traktorem wyciagał pojazdy mające problem z kontynuowaniem jazdy.

Niekorzystne warunki do jazdy występowały też na trasie łączącej gminę Stoszowice z Ząbkowicami Śląskimi, a także na mniejszych drogach gminnych w całym powiecie. Czytelnicy popołudniu informowali nas także o nienajlepszych warunkach na odcinku drogi wojewódzkiej Kamieniec Ząbkowicki - Ząbkowice Śląskie.

Na krajowej ósemce w Braszowicach miejscami także zalega niewielka warstwa śniegu. Sugerujemy, aby ściągnąć w tych miejscach nogę z gazu - na tych odcinkach może być szczególnie ślisko.

Warunki na trasie Ciepłowody - Ząbkowice Śląskie:

 

ms. / em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wiatr nawiewa śnieg z pól na drogę. Są utrudnienia, miejscami tworzą się zaspy i jest bardzo ślisko

  2019-02-07 22:51:32

  gość: ~Kierowca

  Droga Starczow Niedzwiednik zawiewa w kilku miejscach

 • 2019-02-07 23:08:03

  gość: ~Kamil

  Na bocznych drogach wszędzie zawiewa praktycznie. Lepiej powoli jechać, bo dziś byłem świadkiem jak gościu przy 50 km/h wpadł na óśemce w poślizg, ledwo wyszedł, byłaby czołówka z tirem i to właśnie w Braszowicach

 • 2019-02-08 09:10:30

  gość: ~eee

  Jak się nie potrafi jeździć to proponuję jechać z kimś kto potrafi . Nie siejcie paniki , padało noc i pół dnia we wtorek bodajże teraz śniegu praktycznie już nie ma , a panikujecie jakbyście mieszkali co najmniej w Tatrach . Jakby górale zobaczyli jak tu u nas panikują i płaczą że piaskarki nie pracują to by tylko zakryli twarz w rękach żeby nie zaśmiać Wam się prosto w zasmuconą buźkę .

 • 2019-02-08 10:34:41

  gość: ~KIEROWCA

  @~eee
  Dość, że świetny kierowca , to na dodatek góral :-))))))

 • 2019-02-08 19:44:46

  gość: ~aaaa

  ostatnio dodany post

  Nie dość że trochę posypało ,to Dolny Śląsk zasypało ,co roku to samo ,łopaty w ręce i lopatowac,Zakopane z większą góra śniegu sobie poradzilo

REKLAMA