Express-Miejski.pl

Od stycznia zmiany w ząbkowickim magistracie. Znamy nazwisko nowego zastępcy burmistrza

Od 1 stycznia 2019 roku Dariusz Małozięć (na zdj.) będzie pełnił funkcję pierwszego zastępcy burmistrza Marcina Orzeszka fot.: em24.pl

Od 1 stycznia 2019 roku w ząbkowickim urzędzie miejskim dojdzie do zmian personalnych. Pierwszym zastępcą burmistrza Marcina Orzeszka zostanie Dariusz Małozięć.

Małozięć to dotychczasowy kierownik Wydziału Funduszy Zewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich. 36-latek w przeszłości pełnił funkcję prezesa Klubu Sportowego „Orzeł” w Ząbkowicach Śląskich. Posiada wykształcenie wyższe. Ukończył studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Na stanowisku zastępcy burmistrza zastąpi Piotra Miernika.

Według nieoficjalnych informacji Miernik od nowego roku ma zostać prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Delfin” w Ząbkowicach Śląskich. W ostatnim czasie z funkcji prezesa spółki odwołany został Piotr Szymański, a jej tymczasowym szefem mianowano Waldemara Markiewicza.

ms. / em24.pl

15

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Od stycznia zmiany w ząbkowickim magistracie. Znamy nazwisko nowego zastępcy burmistrza

    2018-11-06 20:15:01

    gość: ~znajomy

    Gratulacje Darek, powodzenia!

  • 2018-11-06 20:15:16

    gość: ~ciekawy

    a za figzałową kto????

  • 2018-11-06 20:20:25

    gość: ~wybory

    Ciekawe kogo do Ziębic wsadzą

  • 2018-11-06 20:47:05

    gość: ~ziebice

    @~wybory

    A to nie Sobków miała obiecane? Tak gdzieś mi się o uczy obiło przed wyborami

  • 2018-11-06 20:31:38

    gość: ~xxx

    To chyba ,,nagroda" od Orzeszka za pozyskanie niespełna 1.7 mln zł ze środków zewnętrznych w tym niewiele ponad 315 tys. zł z pieniędzy unijnych. Orzeszek nie lubi otaczac sie madrymi ludzmi i to widac na kazdym kroku

  • 2018-11-06 21:28:19

    gość: ~wyborca

    @~xxx
    Ojej, dalej nie potraficie przeżyć poparcia na poziomie 15 proc.? Packa, Daruś, Wojtus i reszta ferajny, dajcie juz sobie siana

  • 2018-11-07 07:24:08

    gość: ~Tyu

    @~xxx
    Chłop sobie nie radził na tym stanowisku to dostał lepsze i lepiej platne. To u nas w Polsce normalne.

  • 2018-11-06 22:04:23

    gość: ~znawca

    Drugim zastępca bedzie Kaziu Figzał - pewne info

  • 2018-11-06 22:42:38

    gość: ~ja

    nie byl skazany za kradziez???

  • 2018-11-06 23:42:59

    gość: ~Magda

    Czy ktoś z was wie, kto został starostą w Ząbkowicach Śląskich?

  • 2018-11-07 10:28:50

    gość: ~hehe

    @~Magda

    Zależy o które wesele pytasz, kilka było w ostatnim czasie w Ząbkowicach

  • 2018-11-08 19:44:12

    gość: ~ja

    ostatnio dodany post

    @~Magda
    jeszcze się nie ukonstytuowali

  • 2018-11-07 10:12:28

    gość: ~ja

    Darek, gratulacje !!! A "pieskami" które szczekają nie przejmuj się. Muszą jakoś odreagować przesławne lanie. A to takie polskie, gdy zawiść jest jedynym pokarmem...

  • 2018-11-07 15:14:50

    gość: ~cc

    Ojej, szkoda gadać. Nie było nikogo bardziej kompetentnego?

  • 2018-11-07 17:45:54

    gość: ~Oko

    Powodzenia Darku