Express-Miejski.pl

Wyrzut balonów z Krzywej Wieży zainaugurował drugi dzień zabawy w Ząbkowicach Śląskich [foto]

Sobotnie popołudnie w Ząbkowicach Śląskich pod znakiem atrakcji dla najmłodszych fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Sobotnie popołudnie w Ząbkowicach Śląskich upłynęło pod znakiem atrakcji dla dzieci i najmłodszych. Wśród nich był m.in. wyrzut balonów ze szczytu Krzywej Wieży.

Przy ul. św. Wojciecha odbywały się warsztaty naukowe i plastyczne oraz pokazy przygotowane przez Mini Naukowca. Sporym zainteresowaniem cieszyły się również ścianka wspinaczkowa czy fotobudki zlokalizowane w dwóch miejscach. Szczególnie chłopcy fascynowali się robotami, a kolorytu całej imprezie dodawał uliczny grajek, handpanista Baru Rajza.

ZOBACZ GALERIĘ Z PIERWSZEGO DNIA KONCERTÓW [KLIK]

Na ul. Krzywej przy Izbie Pamiątek Regionalnych trwał dzień z chryzoprazem. Miały tam miejsce targi i wystawy materiałów, prelekcje i pokazy filmów, poszukiwanie materiałów dla dzieci, pokazy cięcia oraz szlifowania kamieni, at także celebra walońska z udziałem m.in. burmistrza Marcina Orzeszka i przewodniczącego rady miejskiej Andrzeja Dominika.

W centrum miasta od godz. 15 trwały pokazy karate kyokushinkai, fitness na trampolinach oraz zumba. Od godz. 18 na plantach zamkowych rozpoczęły się koncerty. Zagrali m.in.Małpa, Bethel i Michał Szpak. Zdjęcia z wieczornej zabawy już wkrótce.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA