Express-Miejski.pl

Dni i Noce Krzywej Wieży: Przed nami dwa dni zabawy w Ząbkowicach Śląskich

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Zabawa odbędzie się 6 i 7 lipca na plantach zamkowych. Na scenie wystąpi m.in. zespół Perfect oraz Michał Szpak. Będzie również Eksplozja Kolorów.

Tradycyjnie dwudniowa sztandarowa impreza Ząbkowic Śląskich rozpocznie się w piątek. Dla dzieci i młodzieży od godz. 12 zaplanowano Bajkolandię, czyli zajęcia terenowe ze Stowarzyszeniem Animatorów Kultury. Będą odbywały się one w rynku, na terenie zamku oraz w parku miejskim. 

Prawdziwa zabawa w piątek rozpocznie się wieczorem na plantach zamkowych. Wtedy zaplanowano bowiem pierwsze koncerty. Od godz. 18 na scenie zaprezentują się zespoły: Flow Up i Horyzont. Po oficjalnym otwarciu imprezy o godz. 20 nastąpi Eksplozja Kolorów. Następnie na scenie zaprezentuje się Tabu. Po nim zaplanowany jest koncert gwiazdy wieczoru, a w pierwszy dzień imprezy będzie nią zespół Perfect. Na koniec dnia odbędzie się dyskoteka pod gwiazdami, która potrwa do późnych godzin nocnych.

Perfect - Autobiografia:


Sobotnie świętowanie rozpocznie się od zbiórki krwi. Na terenie zamku od godz. 10 do 14 będzie stał autobus, gdzie będzie można oddać drogocenny lek. O godz. 13 nastąpi wyrzut balonów z Krzywej Wieży. Ponadto zaplanowano szereg atrakcji. Będzie m.in. mini naukowiec, smerfne big maskotki, zajęcia plastyczne, plenerowe zajęcia sportowe, zapasy sumo-botów, pokazy muzyczne handpanisty, ścianka wspinaczkowa przy Krzywej Wieży czy fotobudki.

Od godz. 18 impreza znów przeniesie się na ząbkowickie plany zamkowe. Na scenie pojawią się lokalni hip-hopowcy. O godz. 19 zaplanowano koncert rapera Małpy. Godzinę później, przed koncertem zespołu Bethel, ząbkowickie planty zaleje Eksplozja Kolorów. Na godz. 21.30 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru - tym razem będzie to Michał Szpak - polski piosenkarz, zdobywca drugiego miejsca w programie talent show X-Factor - z zespołem. Po koncertach odbędzie się dyskoteka pod gwiazdami poprowadzona przez Goorala.

Michał Szpak - Tic Tac Clock:

Tradycyjnie podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży dla turystów i mieszkańców udostępnione do zwiedzania będzie atrakcja turystyczna miasta - Krzywa Wieża. Będzie również możliwość odwiedzenia tzw. Nawiedzonego Domu. Najstraszniejszy dom strachów i upiorów mieścić się będzie w ruinach zamku, a jak informują organizatorzy, będzie to atrakcja tylko dla osób o mocnych nerwach. Wrota strachu czynne będą w piątek i sobotę do późnych godzin nocnych. Dla najmłodszych przygotowano również wesołe miasteczko, watę cukrową i popcorn. 

ZAPOWIEDŹ VIDEO:

mwinnik / em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dni i Noce Krzywej Wieży: Przed nami dwa dni zabawy w Ząbkowicach Śląskich

  2018-07-05 19:16:41

  gość: ~Kibic

  I znowu wiochmeni zjadą się z okolicznych wioch osraja i ostrzaja nasze piękne miasto!

 • 2018-07-05 20:52:02

  gość: ~hhhe

  @~Kibic
  hehe dobre zapomniałeś jeszcze o naszych lokalnych patusach

 • 2018-07-06 09:11:13

  gość: ~Wiochmen

  @~Kibic
  A ty myślisz że jesteś z ząbk to nie jesteś wiochmenem? Może na wiochmena nie pasujesz ale na wiesniaka pasujesz.. Po wpisach widać że Ci słoma z gumiakow wystaje.

 • 2018-07-06 07:29:06

  gość: ~Paula

  Perfect <3 To już dziś!

 • 2018-07-07 07:22:39

  gość: ~kio

  ostatnio dodany post

  czy naprawde nie mozna zapewnic lepszych rozrywek tylko jakues tance na plantach a jesli juz wystepy zespolow to nie w nocy zenada te dni

REKLAMA