Express-Miejski.pl

Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie na treningu Śląska. Były wspólne zdjęcia i autografy

Szkółki Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie na treningu Śląska Wrocław fot.: Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

21 czerwca blisko 90 chłopców ze Szkółki Piłkarskiej Orlik Ząbkowice Śląskie uczestniczyło w otwartym treningu pierwszej drużyny Śląska Wrocław.

Piłkarze klubu z ekstraklasy zaprosili po swoich zajęciach młodych adeptów piłki nożnej z Zabkowic Śląskich na murawę boiska, gdzie pozowali do wspólnych zdjęć oraz rozdawali autografy.

- Pod koniec roku szkolnego i udanego sezonu przygotowaliśmy dla naszych dzieciaków fantastyczną niespodziankę. Cieszymy się, że z bliska mogliśmy obserwować trening pierwszej drużyny Śląska Wrocław. Po zajęciach chłopcy zostali zaproszeni na płytę boiska, gdzie mieli możliwość porozmawiania oraz otrzymania autografu od swoich idoli - mówi Tomasz Stelmach, trener i koordynator wyjazdu. - Dzięki dobrym relacjom z klubem z Wrocławia mogliśmy zapewnić kolejną atrakcję naszym podopiecznym. Bycie blisko pierwszego zespołu drużyny z Ekstraklasy oraz kontakt z profesjonalnymi piłkarzami na pewno pozytywnie wpłynie na naszych podopiecznych - dodaje Łukasz Korniów, drugi z trenerów.

Do Wrocławia pojechały najstarsze grupy ząbkowickiej szkółki. Kolejny wyjazd zaplanowany jest dla najmłodszych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w przygodzie z piłką.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie na treningu Śląska. Były wspólne zdjęcia i autografy

    2018-06-26 20:03:34

    gość: ~rodzic

    ostatnio dodany post

    Kolejna fajna inicjatywa i miłe rozpoczęcie wakacji dla dzieciaków. Brawo trenerzy Orlika:)

REKLAMA