Express-Miejski.pl

Ryk silników będzie słyszalny w całym mieście. Przed nami 10. Potworny Zlot Motocyklowy [VIDEO]

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w 10. edycji Potwornego Zlotu Motocyklowego w Ząbkowicach Śląskich - zachęca Witek Wiśniewski (na zdjęciu) fot.: em24.pl

Wielkimi krokami zbliża się 10. edycja Potwornego Zlotu w Ząbkowicach Śląskich organizowana przez stowarzyszenie MotoFrankenstein.

Zlot odbędzie się w scenerii starego zamku, na plantach zamkowych, przy ul. Krzywej w Ząbkowicach Śląskich w dniach od 8 do 10 czerwca. W programie, mnóstwo atrakcji i doskonałej zabawy, a także koncerty muzyczne. W piątek od godz. 18 na scenie pojawią się kolejno: Bonhart, Manson Band i Strain.

9. POTWORNY ZLOT W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH [FOTO]

Główne atrakcje jubileuszowej edycji Potwornego Zlotu Motocyklowego przygotowano na sobotę. Od godz. 10 do 15 w specjalnie przygotowanym krwiobusie będzie trwała zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji „Motoserce”. - Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się darem życia. Mobilny autobus z Regionalnego Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Opolu będzie czekał na Was już od godz. 10 - zaprasza Witek Wiśniewski, główny organizator wydarzenia.

Największą atrakcją zlotu będzie tradycyjna parada motocyklowa. Kilkuset motocyklistów przejedzie ulicami miasta, a ryk silników będzie słyszalny w całym mieście. Trasa przejazdu będzie identyczna jak w latach ubiegłych. Jej start zaplanowano o godz. 14 z ul. Krzywej. Wieczór tradycynie upłynie uczestnikom zlotu pod znakiem koncertów. O godz. 18 na scenie zaprezentuje sie Garash, następnie zagra Centrala 57, a gwiazdą wieczoru będzie Neu Oberschlesien. Zabawa przy ostrych brzmieniach będzie trwała do północy. Przed koncertami tradycyjnie zaplanowano zabawy dla uczestników zlotu.

Niedziela to ostatni dzień imprezy, tradycyjnie odbywający się pod hasłem - „Motocykliści dzieciom”. Od godz. 12 do 16 będzie trwał blok imprez dla dzieciaków. Konkursy z nagrodami, zabawy, pokazy, przejażdżki motocyklami to tylko kilka atrakcji dla najmłodszych. - Obiecujemy dobrą zabawę - dodaje Witek Wiśniewski. - Czekamy na Was już w piątek, liczymy na Waszą obecność też w sobotę, a w niedzielę zabierzcie ze sobą dzieciaki i też spędźcie czas z nami - zachęcają motocykliści ze stowarzyszenia MotoFrankenstein w Ząbkowicach Śląskich.

ZAPOWIEDŹ10. POTWORNEGO ZLOTU MOTOCYKLOWEGO W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH:


ms. / em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Ryk silników będzie słyszalny w całym mieście. Przed nami 10. Potworny Zlot Motocyklowy [VIDEO]

  2018-06-09 17:46:34

  gość: ~prostolinijny

  Niestety, ryk silników był słyszalny w całym mieście. W tym miejscu nalezy postawić pytanie - jaki procent ludzi jest masochistami, tzn. lubi taki ryk (na progu bólu) i dlaczego uszczęśliwiać tym pozostałych ??

 • 2018-06-10 11:46:15

  gość: ~takitam

  @~prostolinijny

  Ależ proszę Pani/Pana.

  Pisałem o tym wielokrotnie, czyli że należy WYPIER_OLIĆ to całe towarzystwo dużych chłopców, którzy uważają, że jak przejadą przez miasto na tych ryczących i smrodliwych zabawkach, to wszyscy będą obsikani ze szczęścia.

  W ogóle uważam, że WSZYSTKIE imprezy które wytwarzają hałas i smród, należy organizować daleko poza miastem, tzn, nie miasto ma to organizować, a sami zainteresowani.

  Kto lubi wąchać spaliny i "delektować" się głosem pracujących silników tudzież rykiem tzw, muzyków/muzyki, to i tak się tam pofatyguje, a kto woli jednak spokój, ciszę i czyste powietrze w miejscu w którym mieszka, ten będzie miał święty spokój.
  I żeby nie było, to dotyczy to również tych wszystkich procesji (np. w boże ciało).

  W mieście, od biedy, można organizować jakieś uroczystości państwowe, a i tak na tyle krótkie, żeby nie epatować wszystkich dookoła czy tego chcą czy nie.

  Oczywiście ruch samochodowy który jest konieczny do funkcjonowania miasta, jest po prostu konieczny, ale w imię czego mieszkańcy mają znosić dodatkowy smród czy hałas, to doprawdy nie jestem w stanie zrozumieć.

  Wy wszyscy pierdzący na tych motorkach + ci uważający się za muzyków + ci uważający się za katolików, do was kieruję poniższe słowa wypowiedziane przez francuskiego myśliciela (Alexis de Tocqueville), a które są aktualne do dziś i (mam nadzieję) przez jeszcze bardzo, bardzo długo.

  /// Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.///

 • 2018-06-11 16:56:11

  gość: ~Homo sapiens

  ostatnio dodany post

  @~takitam

  Panie takitam.
  Masz Pan młotek

REKLAMA