Express-Miejski.pl

Dzień Dziecka w Ząbkowicach Śląskich [foto]

Dzień Dziecka w parku im. Sybiraków w Ząbkowicach Śląskich fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych przygotowała gmina Ząbkowice Śląskie przy współpracy z biblioteką miejską, Ząbkowickim Ośrodkiem Kultury i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

1 czerwca od godz. 16 park im. Sybiraków został opanowany przez najmłodszych i tych nieco starszych ząbkowiczan, którzy przybyli na rodzinny piknik z okazji dnia dziecka. Organizatorzy przygotowali dla dzieciaków szereg atrakcji. Milusińcy mogli m.in. wziąć udział w konkusie karaoke, skorzystać z fotobudki, a także obejrzeć wyposażenie jakim dysponują strażacy, policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego.

Dla tych, których rozpierała energia organizatorzy także mieli coś w zanadrzu. Był tor przeszkód i konkurencje sprawnościowe, a także dmuchany zamek i zjeżdżalnia, gdzie najmłodsi mogli szaleć do woli. Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie przeprowadziła też krótki pokaz piłkarski, aby zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu na boisku.

Ponadto dzieci wykonywały różnego rodzaju zadania, za których poprawne wykonanie otrzymywały pieczątki, a następnie wymieniały je na nagrody i gadżety promocyjne. Po parku przez cały czas trwania imprezy przechadzały się postacie z bajek: Minionek, Pingwin z Madagaskaru, Tygrysek z Kubusia Puchatka i Świnka Peppa.

ms. / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA