Express-Miejski.pl

Odkręcił butlę z gazem i chciał popełnić samobójstwo [foto] [aktualizacja]

Odkręcił butle z gazem i chciał popełnić samobójstwo fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Mężczyzna zabarykadował się w altance, odkręcił butlę z gazem i chciał popełnić samobójstwo. Nieprzytomny został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 1 czerwca po godz. 20 w jednej z altanek na ul. Ząbkowickiej w Kamieńcu Ząbkowickim. Na miejscu działali policjanci, strażacy i zespół ratownictwa medycznego. - W pierwszej fazie działań strażacy-ochotnicy z Kamieńca Ząbkowickiego wraz z policją wyważyli drzwi do pomieszczenia, w którym znajdował się 45-letni mężczyzna. Był nieprzytomny z zachowanymi czynnościami życiowymi. Strażacy ewakuowali poszkodowanego w bezpieczne miejsce i udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie przekazali pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego - informuje Sławomir Sobieraj z ząbkowickiej straży pożarnej.

Dalsze działaia strażaków polegały na zakręceniu i wyniesieniu z pomieszczenia odkręconej 11 kg butli z gazem propan-butan, a ich wspólne działania z policją i zespołem ratownictwa medycznego pozwoliły uniknąć tragedii. 

[AKTUALIZACJA, 2.06, g. 17]: Karetka przetransportowała poszkodowanego do Ząbkowic Śląskich, jednak mężczyzna nie trafił do miejscowego szpitala, a od razu został stamtąd zabrany przez helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do specjalistycznej placówki we Wrocławiu.

ms. / em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Odkręcił butlę z gazem i chciał popełnić samobójstwo [foto]

  2018-06-02 13:21:57

  gość: ~Mieszkaniec

  Ale wariaci żyją na tym świecie ..... szkoda słów

 • 2018-06-02 14:45:59

  gość: ~Szczery

  @~Mieszkaniec
  Nigdy nie wiadomo jaką człowiek ma sytuację życiową, nie należy karcić tylko współczuć, niezależnie od powodów, które się do tego przyczyniły.

 • 2018-06-02 15:50:10

  gość: ~Ja

  Dokładnie. Problemy ludzie mają od zawsze, teraz jednak dzięki mediom znacznie dużo spraw wychodzi na jaw. Kiedyś sąsiadka podcięła sobie żyły, znalazł ją mąż w wannie już nieżywą, była policja, prokurator itd., ale nikt o tym nie pisał, bo było to 20 lat temu

 • 2018-06-02 22:03:36

  gość: ~Czytelnik

  ostatnio dodany post

  Czy to ten sam Pan który we wrześniu tamtego roku również chciał popełnić samobójstwo?

REKLAMA