Express-Miejski.pl

Zderzenie trzech pojazdów w Kamieńcu Ząbkowickim [foto] [aktualizacja]

Zderzenie trzech pojazdów w Kamieńcu Ząbkowickim fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na drodze wojewódzkiej nr 382 na ul. Ząbkowickiej w Kamieńcu Ząbkowickim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych i dostawczego busa. Droga jest zablokowana.

Zdarzenie miało miejsce 30 maja przed godz. 11. We wszystkich pojazdach podróżowali tylko kierowcy. Najciężej poszkodowany został mężczyzna jadący pojazdem marki Fiat, któremu strażacy pomagali opuścić pojazd, a następnie przekazali go pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Kobieta jadąca Volkswagenem i kierowca busa zdołali opuścić samochody przed przybyciem służb ratunkowych.

Na miejscu działają strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich, strażacy-ochotnicy z Kamieńca Ząbkowickiego, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

[AKTUALIZACJA]: - 23-letni mieszkaniec powiatu nyskiego kierujący Mercedesem Sprinterem, jadąc w stronę Ząbkowic Śląskich nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył poprzedzającego go Fiata Pandy, którym kierował 65-latek, mieszkaniec gminy Kamieniec Ząbkowicki. W wyniku uderzenia Fiat został zepchnięty na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem, którym kierowała 48-latka, także mieszkanka kamienieckiej gminy. Kobieta z Volkswagena i mężczyzna z Fiata zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

Droga jest już przejezdna.

ms. / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA