Express-Miejski.pl

Nowy klub fitness w Ząbkowicach Śląskich już otwarty!

FitFabryka fot.: emagda / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W ostatni weekend maja w Ząbkowicach Śląskich otwarto pierwszy profesjonalny klub fitness wraz z siłownią. Obiekt jest czynny codziennie od rana do wieczora.

FitFabryka, bo tak nazywa się nowoczesny fitness klub, znajduje się przy ul. Partyzantów 2A. W dni powszednie (od poniedziałku do piątku) jest czynny od godz. 7 do 22. W sobotę obiekt jest otwierany godzinę później i zamykany 60 minut szybciej. W niedzielę natomiast profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra trenerska czeka na gości w godz. od 9 do 18.

Oferta klubu jest tak szeroka, że nawet najbardziej wymagający gość, bez względu na wiek i poziom zaawansowania, znajdzie coś dla siebie. W obiekcie można wyróżnić strefy: cardio, fitness, wolnych ciężarów oraz maszyn izotonicznych. Dostępny jest również asortyment marki Allnutrition oraz Formotiva w cenach internetowych oraz sprzęt marki LifeFitness oraz Olymp. 

Fit Fabryka powstała po to, aby każdy, niezależnie od wieku i płci mógł rozwijać się fizycznie. Takiego miejsca w Ząbkowicach Śląskich brakowało. Nasza oferta zawiera treningi personalne, rozpisywanie planów suplementacyjnych, treningowych i dietetycznych oraz szereg zajęć grupowych - mówi właściciel.

Wśród kilkunastu zajęć w grupach są m.in. relaksacyjne zajęcia dla kobiet w ciąży, zajęcia wzmacniające kręgosłup, zumba, fitness na trampolinach, treningi obwodowe i interwałowe, treningi wytrzymałościowe, treningi na nogi i pośladki, zajęcia bokserskie czy joga. 

Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić FitFabrykę może liczyć na pomoc trenera personalnego, który pokaże jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Rozpisze także plan suplementacyjny, treningowy i dietetyczny, aby jak najszybciej pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Dla osób pragnących oddać się chwili przyjemności po ciężkim treningu, FitFabryka oferuje profesjonalne, kilkudziesięciminutowe masaże: klasyczny, kosmetyczny (twarzy, szyi i dekoltu), sportowy, leczniczy z opracowaniem punktów spustowych, antycellulitowy masaż z wykorzystaniem bańki chińskiej, relaksacyjny oraz aromaterapeutyczny.

Chcesz wiedzieć kogo możesz spotkać podczas wizyty w klubie? Oprócz ćwiczących nad prawidłowym treningiem i budowaniem wymarzonej sylwetki czuwa wykwalifikowana kadra trenerska:

Damian Troczyński - z zawodu fizjoterapeuta, który z powodzeniem ukończył także kurs Instruktora Sportu Polskiej Akademii Sportu o specjalności kulturystyka oraz kurs doradcy dietetycznego. - Jako Twój fizjoterapeuta i trener personalny pomogę zrealizować wymarzone przez Ciebie cele. Chętnie służę także pomocą w zakresie prawidłowego odżywiania i suplementacji. Uwielbiam się rozwijać dlatego ciągle poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w zgrupowaniach oraz kursach. Bycie trenerem personalnym i dietetykiem jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Kocham to i robię to prosto z serca. Moim podopiecznym zapewniam wsparcie, mobilizację w działaniu i nastawienie na sukces.

Adrian Wróblewski - trener personalny, ukończył kurs na Warszawskiej Akademii Sportu. - Sportem interesuję się od najmłodszych lat amatorsko trenując boks.

em24.pl

12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nowy klub fitness w Ząbkowicach Śląskich już otwarty!

  2018-06-07 05:57:23

  gość: ~Łukasz

  Jest możliwość korzystania z karty multisport?

 • 2018-06-07 09:12:06

  gość: ~FITFABRYKA

  @~Łukasz
  Od połowy czerwca karty będą honorowane

 • 2018-06-07 10:14:46

  gość: ~Pe

  @~FITFABRYKA

  o, też miałem o to pytać, świetnie :)

 • 2018-06-07 09:44:23

  gość: ~Tom

  Byłem i jestem bardzo zadowolony, bardzo dużo sprzętu i obsługa na wysokim poziomie. Zimą na pewno wrócę :)

 • 2018-06-08 06:59:27

  gość: ~Ks Alfons Gała

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

  Podstawowe pytanie, czy obiekt został poświęcony?

  Druga sprawa która mnie bardzo martwi, nie widzę tam żadnego krzyża ani nawet jednego obrazu świętego. To karygodne.

  Z Panem Bogiem.

 • 2018-06-08 07:54:55

  gość: ~takitam

  @~Ks Alfons Gała

  Ależ proszę Księdza.... (na wieki wieków)

  Sytuacja rzeczywiście jest nienormalna, oburzająca i ze wszech miar karygodna, ale .....

  Proszę się nie przejmować i po prostu wejść tam jak do siebie, po czym pokropić obiekt i zażądać opłaty za posługę + kolejnych opłat za zestaw krzyży, świętych obrazów i różańców podręcznych.
  (25 krzyż w promocji, czyli gratis)
  ..... a jak nie będą chcieli płacić, to rozedrzeć mordę na tych bezbożników + skierować tam pluton moherowych beretów, a na końcu nałożyć klątwę i ..... baranki/owieczki spokornieją jak bóg przykazał.

  ... i z duchem Twoim :)

 • 2018-06-08 11:58:13

  gość: ~Ks Alfons Gała

  Kościół zawsze niesie posługę potrzebującym. Trzeba nawrócić tych pogan, choćby siłą.

 • 2018-06-13 14:59:37

  gość: ~pakier

  @~Ks Alfons Gała
  masą i rzeźbą też!

 • 2018-06-11 15:15:50

  gość: ~maszynista

  aaaaaahahahaXDXD maszyny izotoniczne hehehe!!!!

 • 2018-06-12 10:47:01

  gość: ~trenetr

  a gdzie jest strefa cardio??

 • 2019-06-23 13:24:05

  gość: ~Fit

  Czy siłownia jest dalej czynna? Bo słyszałem o kłopotach finansowych właściciela.

 • 2019-06-23 13:24:13

  gość: ~Fit

  ostatnio dodany post

  Czy siłownia jest dalej czynna? Bo słyszałem o kłopotach finansowych właściciela.

REKLAMA