Express-Miejski.pl

Chciał wręczyć łapówkę straży rybackiej [raport ząbkowickiej policji]

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę starszego mężczyzny i skradł mu portfel. 56-letni wędkarz chciał wręczyć łapówkę straży rybackiej. Teraz stanie przed sądem.

15 maja 67-letni ziębiczanin poinformował policję, że nieznany sprawca na terenie Ziębic skradł mu portfel z dowodem osobistym, dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi. Złodzieja nie udało się zatrzymać.

Tego samego dnia około godz. 12 w Ząbkowicach Śląskich mundurowi zatrzymali 17-latka z powiatu kłodzkiego, który miał przy sobie kilka porcji marihuany.

W ostatnim czasie na terenie akwenu w Topoli (gm. Kamieniec Ząbkowicki) wpadł 56-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, któremu straż rybacka udowodniła popełnienie wykroczenia podczas połowu ryb. - Ten zaoferował strażnikom łapówkę wzamian za odstąpienie od czynności, tym samym popełniając przestępstwo. Teraz za usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej 56-latek odpowie przed sądem - informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji. Grozi  mu do dwóch lat więzienia.

ms. / em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Chciał wręczyć łapówkę straży rybackiej [raport ząbkowickiej policji]

  2018-05-21 16:22:01

  gość: ~xcx

  Straż rybacka, miejska, wodna i inne to powinni zlikwidować, komu to potrzebne takie instytucje?! Biorą pieniądze za nic. Tylko dubulują się z policją

 • 2018-05-21 19:03:25

  gość: ~Wędkarz

  @~xcx
  Człowieku jeżeli nie masz nic normalnego do napisania to lepiej zamilcz.

 • 2018-05-22 09:22:29

  gość: ~xcx

  @~Wędkarz

  Przecież to normalne co napisałem i zgadza się z tym spora liczba społeczeństwa. Po co komu straż rybacka? Po co komu straż miejska? Najlepiej jeszcze straż samochodową utworzyć, która będzie sprawdzała stan samochodów poruszających się po drodze i pięć tysięcy innych straży, której obowiązki w 90% będą pokrywać się z obowiązkami policji czy innych instytucji już istniejących (zus, sanepid itp.).

 • 2018-05-21 20:57:51

  gość: ~rysiek czerwony nos

  w Polsce działa 86 formacji mundurowych które są strikte niepotrzebne,roczny koszt utrzymania tych nierobów to ok.2-ch mld.zł kto to zlikwiduje???

 • 2018-05-22 09:45:18

  gość: ~Obiektywny

  ostatnio dodany post

  @~rysiek czerwony nos

  Nikt bo maszyna musi się kręcić - straż miejska i inne tego typu instytucje to potencjalny elektorat dla burmistrzów, wójtów, wojewodów, prezydenta itp.

REKLAMA