Express-Miejski.pl

Kolizja przed Bardem na krajowej ósemce. Są utrudnienia [foto] [aktualizacja]

Kolizja na krajowej ósemce przed Bardem fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce przed Bardem, jadąc od strony Ząbkowic Śląskich, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Są utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce 15 maja przed godz. 13. Ze wstępnych informacji wynika, że w obu samochodach podróżowali tylko kierowcy i nie doznali większych obrażeń. Na miejscu jest zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Oba pojazdy uczestniczące w zdarzeniu znajdują się poza drogą, po przeciwnych stronach. Zablokowany jest jednak prawy pas ruchu w kierunku Barda. Zajmuje go ambulans i radiowóz. Apelujemy o ostrożność.

[AKTUALIZACJA, godz. 14.15]: Do zdarzenia doszło około godz. 12.30. - Kierujący Volkswagenem Transporterem, mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, jadąc w kolumnie samochodów, „wychylił się” swoim pojazdem i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka Fiatem Ducato, którym kierował 44-latek z powiatu gnieźnieńskiego. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Nie doznali obrażeń i zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja - informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Kolizja przed Bardem na krajowej ósemce. Są utrudnienia [foto] [aktualizacja]

    2018-05-16 08:14:31

    gość: ~kierowca

    ostatnio dodany post

    On nie mogl jechac w kolumnie bezmyslny starzec mogl doprowadzic do groznego wypadku drogowego

REKLAMA