Express-Miejski.pl

Rover zatrzymał się na drzewie. Autem jechała matka z córką [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Rover zatrzymał się na drzewie przy zjeździe do Jaworka fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Samochodem kierowała młodsza kobieta. Z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło 17 kwietnia około godz 8.20 na trasie Ząbkowice Śląskie - Ciepłowody, tuż za Ząbkowicami Śląskimi na wysokości zjazdu do Jaworka. - Samochód osobowy marki Rover z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Autem jechały dwie kobiety - matka z córką. Kierowała młodsza. Pasażerka uskarżała się na bóle i najprawdopodobniej zostanie przetransportowana do szpitala - mówi Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

Uszkodzone auto znajduje się poza drogą. Nie ma większych utrudnień w ruchu. Więcej informacji wkrótce.

[AKTUALIZACJA, g. 13]: - Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca pojazdem 26-letnia kobieta jadąca pojazdem marki Rover dojeżdżając do skrzyżowania nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i w celu uniknięcia najechania na tył poprzedzającego ją auta zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w drzewo. Pasażerka, matka 26-latki, została przewieziona do szpitala. Kierująca była trzeźwa - wyjaśnia Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

ms. / em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Rover zatrzymał się na drzewie. Autem jechała matka z córką [FOTO]

  2018-04-17 09:54:30

  gość: ~emce2

  Dwie baby w jednym aucie - z tego nie mogło wyjść nic dobrego

 • 2018-04-17 15:28:19

  gość: ~Kobieta

  @~emce2

  zastanów się czasem co napiszesz, nie każda kobieta nie umie jeździć. stereotypy rządzą. mam nadzieje, że nigdy kobieta nie będzie musiała ratować Ci życia.

 • 2018-04-17 15:19:20

  gość: ~kierowca

  Tak czytam tę aktualizację i nie wiem z jaką ona prędkością musiała dojeżdżać do tego skrzyżowania (domniemam, że jechała od Jawora), że to auto tak się wgniotło w drzewo

 • 2018-04-17 15:40:36

  gość: ~Kierowca

  ostatnio dodany post

  @~kierowca
  Od Bobolic jechala.

REKLAMA