Express-Miejski.pl

Szkolenie w ramach Akademii Młodych Orłów. Orlik Ząbkowice Śląskie organizuje konferencję i trening

Tomasz Stelmach i Łukasz Korniów wspólnie z Dariuszem Sztylką po podpisaniu umowy partnerskiej na linii Orlik - Śląsk Wrocław fot.: mat. prywatne

Szkółka piłkarska „Orlik” Ząbkowice Śląskie zaprasza trenerów, instruktorów oraz nauczycieli z powiatu ząbkowickiego na szkolenie i konferencję dla trenerów piłki nożnej.

Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia w auli ząbkowickiego ogólniaka przy ul. Powstańców Warszawy. Początek o godz. 15. Udział w konferencji jest bezpłatny.

- Otwieramy się na inne kluby, a także trenerów którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje, więc serdecznie zapraszamy do udziału - mówi Tomasz Stelmach, współorganizator wydarzenia. - Wspólnie z innymi trenerami ze szkółki zaproponowaliśmy również, aby z każego klubu z okolicy w treningu pokazowym wzięło udział dwóch najzdolniejszych i najbardziej pracowitych zawodników. Tym samym chcemy pokazać, że oprócz zdrowej, sportowej rywalizacji możemy współpracować i wspólnie organizować takie eventy. To pierwsze takie szkolenie Ząbkowicach Śląskich i mamy nadzieję że nie ostatnie - dodaje Stelmach.

Spotkanie będzie składało się z dwóch części - najpierw od godz. 15 będzie trwała konferencja, a po niej na orliku odbędzie się trening pokazowy.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Szkolenie w ramach Akademii Młodych Orłów. Orlik Ząbkowice Śląskie organizuje konferencję i trening

    2018-04-16 23:40:23

    gość: ~Haha

    ostatnio dodany post

    Orzeł będzie się później starał odbić tych dwóch najzdolniejszych...

REKLAMA