Express-Miejski.pl

Śmiertelny wypadek między Nowym Dworem a Henrykowem. Nie żyje kobieta [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Śmiertelny wypadek między Nowym Dworem a Henrykowem fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

31-letnia mieszkanka gminy Ziębice zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Podróżowała sama. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się jej uratować. 

Do zdarzenia doszło 10 kwietnia około godz. 16.30 na drodze wojewódzkiej nr 395 między Henrykowem a Nowym Dworem (gm. Ziębice). Jadąca pojazdem marki Audi 31-letnia kobieta nagle zjechała z drogi i z pełnym impetem uderzyła w drzewo. - Po dotarciu naszych zastępów na miejsce zdarzenia natychmiast przystąpiliśmy do akcji reanimacyjnej. Później poszkodowana została oddana w ręce zespołu pogotowia ratunkowego, jednak nie udało się jej uratować - informuje Tomasz Ptak z ząbkowickiej straży pożarnej.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogło to być samobójstwo. We wraku pojazdu znaleziono list pożegnalny. Na chwilę obecną policja nie potwierdza jednak tych doniesień. - 31-letnia kierująca pojazdem zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo, ponosząc śmierć na miejscu. Są to jedyne oficjalne informacje dotyczące tego zdarzenia. Na więcej szczegółów jest jeszcze za wcześnie - informuje Kamil Rynkiewicz z wrocławskiej policji.

Na czas trwania akcji ratunkowej droga była zablokowana. Później ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie nie powinno być już utrudnień.

[AKTUALIZACJA g. 8.30]:  - 31-letnia kierująca, mieszkanka powiatu ząbkowickiego z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Niestety nie udało się jej uratować - mówi Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji. - Na miejscu czynności prowadziła policja pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok - dodaje policjantka. Potwierdza też informację, że podczas działań znaleziono list pożegnalny.

mwinnik / em24.pl

REKLAMA