Express-Miejski.pl

32-latek z kilkudziesięcioma porcjami marihuany. Narkotykowy weekend w powiecie

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Czterech mężczyzn z narkotykami zatrzymali w ciągu ostatnich kilku dni policjanci na terenie powiatu. Wpadła też kierująca, która jechała po spożyciu i miała narkotyki.

11 marca przed godz. 11 w Henrykowie wpadł 32-letni mieszkaniec powiatu, który miał przy sobie kilkadziesiąt porcji marihuany. - Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do aresztu celem złożenia wyjaśnień – informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

Dzień wcześniej, kilkadziesiąt minut przed północą w Ziębicach policjanci zatrzymali 26-latka, który miał przy sobie kilkanaście porcji marihuany i mefedron. - Mężczyzna także został zatrzymany do wyjaśnienia, a środki odurzające zostały zabezpieczone przez mundurowych – dodaje policjantka.

9 marca po godz. 21 także w Ziębicach funkcjonariusze ujawnili kolejną osobę z narkotykami. To 27-latek z powiatu z kilkoma porcjami marihuany. - Mężczyzna po złożeniu wyjaśnień został zwolniony, a narkotyki zabezpieczono. O tej samej porze, ale w Ząbkowicach Śląskich wpadł 24-latek z naszego powiatu także z kilkoma porcjami marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a podobnie jak w innych przypadkach, narkotyki zabezpieczono – informuje Ilona Golec.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA