Express-Miejski.pl

Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Suszce. Droga zablokowana [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Zderzenie dwóch osobówek w Suszce fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na drodze powiatowej w Suszce (gm. Kamieniec Ząbkowicki) doszło do zderzenia dwóch osobówek. Droga jest zablokowana.

Zdarzenie miało miejsce 3 lutego po godzinie 17. Zderzyły się Volkswagen Passat i Daewoo Matiz. Ze wstępnych informacji wynika, że autami podróżowali tylko kierowcy. Obaj znajdują się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.

Więcej informacji wkrótce.

[AKTUALIZACJA, g. 19.30]: Starszy mężczyzna jadący pojazdem marki Daewoo po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego został przetransportowany do szpitala na obserwację. Drugi z kierowców nie doznał większych obrażeń i pozostał na miejscu zdarzenia. Na czas prowadzenia działań droga była zablokowana, następnie ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie w miejscu zdarzenia nie powinny już występować utrudnienia.

[AKTUALIZACJA, 05.02, g. 9.30]: Jak informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji do zdarzenia doprowadził 70-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, kierujący pojazdem Daewoo Matiz, który zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki Volkswagen Passat, za kierownicą którego siedział 24-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego. Kierowca Matiza został przewieziony do szpitala. Okazało się, że był pijany. Miał 1.68 promila.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Suszce. Droga zablokowana [FOTO] [AKTUALIZACJA]

    2018-02-05 11:31:35

    gość: ~Kierowca

    ostatnio dodany post

    Do 65 roku życia prawko, a potem zabierać wszystkim, bez wyjątku!

REKLAMA