Express-Miejski.pl

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych i dwóch osobówek. Krajowa ósemka zablokowana [FOTO]

Wypadek z udziałem czterech aut na krajowej ósemce fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

7 grudnia około godz. 11.30 na krajowej ósemce w miejscowości Boguszyn (powiat kłodzki) doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych i dwóch aut osobowych.

W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby. Droga jest zablokowana w obu kierunkach i ze wstępnych informacji wynika, że przejazd nie będzie nią możliwy jeszcze przez kilka godzin. Policja wyznaczyła objazd przez miejscowość Złoty Stok.

[AKTUALIZACJA]: Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Toyotą 22-latek z powiatu ostrzeszowskiego, w celu ominięcia stojącego na jednym z dwóch pasów jezdni pojazdu ciężarowego marki DAF z naczepą, zjechał na lewy pas i uderzył w bok prawidłowo jadącego pojazdu DAF z naczepą, którym kierował 66-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego.  W wyniku uderzenia Toyota została zakleszczona między ciągnikiem siodłowym a naczepą ciężarówki, która stanęła w poprzek jezdni na całej szerokości drogi, dodatkowo uderzając jeszcze w drugi pojazd ciężarowy. W zdarzeniu brał udział też czwarty pojazd - Skoda, którą jechał 38-latek z powiatu średzkiego. Mężczyzna jadący od strony Barda nie zdążył zahamować i uderzył w bok pojazdu ciężarowego.

Droga była zablokowana przez ponad sześć godzin.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych i dwóch osobówek. Krajowa ósemka zablokowana [FOTO]

    2017-12-07 18:24:41

    gość: ~Jol

    ostatnio dodany post

    Już odblokowana

REKLAMA