Express-Miejski.pl

50-lecie Ząbkowickiego Oddziału PTTK [FOTO]

50-lecie Ząbkowickiego Oddziału PTTK fot.: timmy / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

4 listopada w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbyły się obchody 50-lecia oddziału PTTK i Koła Przewodników Sudeckich i Terenowych w Ząbkowicach Śląskich.

Z zaproszenia Jerzego Piaseckiego – prezesa ząbkowickiego oddziału PTTK, skorzystali m.in. samorządowcy, przewodnicy oraz przedstawiciele innych oddziałów PTTK, m.in. z Opola, Kłodzka czy Wałbrzycha. Nie obyło się bez gratulacji i życzeń z okazji jubileuszu.

Uroczystość była też dobrą okazją do wręczenia nagród i wyróżnień dla zasłużonych dla Ząbkowickiego Oddziału PTTK. Tytuł Honorowego Prezesa Ząbkowickiego Oddziału PTTK przyznano Stanisławowi Grochocińskiemu, który przez wiele lat pełnił funkcję prezesa oddziału. Srebrną honorową odznaką uhonorowani zostali: Bartosz Grygorcewicz i Stanisław Korzępa, brązową Andrzej Jurasz, a Marek Jechna otrzymał odznakę zasłużonego wśród młodzieży.  

W dalszej części miała miejsce prelekcja pt. „50 lat Oddziału PTTK w Ząbkowicach Śląskich”, której autorem był Jerzy Organiściak, długoletni członek oddziału, a także miłośnik turystyki. :o niej zaproszeni goście udali się na wspólny poczęstunek.

Korzystając z okazji zapraszamy na stronę internetową Ząbkowickiego Oddziału PTTK, gdzie można przeczytać m.in. szczegółową historię oddziału.

ms. / em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • 50-lecie Ząbkowickiego Oddziału PTTK [FOTO]

  2017-11-05 19:58:25

  gość: ~Adam C

  Towarzystwo wzajemnej adoracji w czerwonych kubrakach...

 • 2017-11-05 20:20:05

  gość: ~janek

  Presja, agresja, depresja, frustracja?

 • 2017-11-06 10:59:40

  gość: ~taktylkopytam

  ostatnio dodany post

  To PTTK na swoje funkcjonowanie pewnie niemałą kasę dostaje z urzędu od Fistaszka i Wąsatego? Jak się mają dofinansowania dla kółka wzajemnej adoracji w czasie roku? Więcej niż 10 k czy mniej?

REKLAMA