Express-Miejski.pl

Nabór na Odnawialne Źródła Energii w czterech gminach. Nie zapomnij złożyć wniosku!

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W przyszyłym tygodniu rozpocznie się nabór na wykonanie instalacji związanych z projektem dotyczącym Odnawialnych Źródeł Energii na terenie m.in. gmin Bardo i Złoty Stok.

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż wniosek „Poprawa jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gmin Bardo, Złoty Stok, Lewin Kłodzki, Szczytna” otrzymał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

W związku z tym partnerzy projektu, Gmina Bardo, Złoty Stok, Lewin Kłodzki i Szczytna w dniu 25 września 2017 roku rozpoczną nabór na wykonanie instalacji związanych z tym projektem. Zapraszamy osoby zainteresowane do złożenia deklaracji udziału w programie. Formularz dostępny jest na stronach internetowych każdego partnera:

oraz w urzędach gmin od 18 września 2017 roku. Termin składania formularzy upływa 3 listopada 2017 roku. Formularze należy składać osobiście w Biurach Obsługi Interesanta lub za pośrednictwem poczty/kuriera. Decyduje data i godzina wpłynięcia do Urzędu. Lista rankingowa zostanie utworzona na podstawie kolejności zgłoszeń kompletnej deklaracji.

ms. / em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nabór na Odnawialne Źródła Energii w czterech gminach. Nie zapomnij złożyć wniosku!

  2017-09-19 09:34:02

  gość: ~Z gminy kamieniec

  Szkoda że w gminie Kamieniec Ząbkowicki nie ma takich ofert dla mieszkańców i przedsiębiorstw wszyscy gazowac się bedziemy.

 • 2017-09-19 20:40:11

  gość: ~mieszkaniec gminy

  @~Z gminy kamieniec widać jak wójtowi na mieszkańcach zależy. Za to targowisko będzie za prawie 1 mln zł {na którym dwie lub trzy osoby handlują.

 • 2017-09-19 23:02:00

  gość: ~gdg

  ostatnio dodany post

  A w Kamieńcu ecoGUANO

REKLAMA