Express-Miejski.pl

Kompletnie pijany ukradł kilka rzeczy z kręgielni, po czym wsiadł w auto i odjechał

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

9 września po godz. 17 w Ziębicach policjanci zatrzymali 33-latka, który podejrzewany jest o kradzież, jazdę pod wpływem alkoholu i posiadanie środków psychotropowych.

Policjanci z komisariatu w Ziębicach zostali poinformowani o nietypowej kradzieży - 33-letni mężczyzna, przebywając wcześniej w jednej z kręgielni, miał skraść z niej kulę do gry, kufel, zestaw przypraw oraz skarbonkę na napiwki, w której było kilkanaście złotych, a następnie miał wsiąść będąc pijanym do samochodu i odjechać - informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

W wyniku podjętych działań policjanci szybko ustalili aktualne miejsce pobytu mężczyzny. Gdy pojechali pod ustalony adres okazało się, że podejrzany siedział przed domem kompletnie pijany, a przy nim leżały skradzione przedmioty - Po przebadaniu alkomatem mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo znaleziono przy nim środki psychotropowe - dodaje policjantka.

Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, kradzieży mienia oraz posiadania środków odurzających. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy.

mwinnik / Express-Miejski.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA