Express-Miejski.pl

Zamknął się w pokoju i groził, że popełni samobójstwo [FOTO]

Mężczyzna z zaburzeniami psychicznymi zamknął się w pokoju i groził, że popełni samobójstwo. Interweniowała policja, zespół ratownictwa medycznego i straż pożarna fot.: mwinnik / em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

5 września przed godz. 15 w jednym z mieszkań na ul. Ząbkowickiej w Kamieńcu Ząbkowickim mężczyzna zamknął się w pokoju i groził, że się zabije.

Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratownicze - policję, zespół ratownictwa medycznego i straż pożarną.  - Ze zgłoszenia wynikało, że około 37-letni mężczyzna z zaburzeniami psychicznymi, leczony psychiatrycznie, zażył leki psychotropowe, zamknął się w pokoju w mieszkaniu i groził, że popełni samobójstwo - tłumaczy Tomasz Antoniszyn z ząbkowickiej straży pożarnej. - Po dotarciu na miejsce naszych zastępów działania prowadziła już policja - dodaje strażak.

Mężczyzna po przybyciu służb ratowniczych zdecydował się na otwarcie drzwi od lokum, w którym przebywał. Został przekazany przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego, który karetką przetransportował go do szpitala.

ms. / em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zamknął się w pokoju i groził, że popełni samobójstwo [FOTO]

  2017-09-05 17:28:52

  gość: ~Obserwator

  Widać, że przybyła na miejsce straż pożarna miała ręce pełne roboty.

 • 2017-09-06 08:11:39

  gość: ~xxx

  @~Obserwator

  Akurat w tym przypadku może nie byli potrzebni. Ciekawe czy tak samo być mówił, jakby chata ci płonęła ;] zawistni ludzie...

 • 2017-09-07 11:00:20

  gość: ~kolo

  ostatnio dodany post

  Masz rację Obserwator.Są wytyczne więc jadą i kropka.

 • 2017-09-05 17:31:28

  gość: ~Irena

  Tam " mamusia" rządzi wszystkimi w tej rodzinie !
  Zapewne już się postarała by dosypać większą dawkę ( celowo oczywiście ) by zachowanie syna było takie A nie inne ...
  Skoro chory paychicznie i co chwilę jest interwencja w domu ...pytam dlaczego nie jest umieszczony w specjalnym zakładzie ? A może inaczej jest on zdrowy tylko symuluje i tańczy jak matka każe !

REKLAMA