Express-Miejski.pl

Hulajnogowe szaleństwo na ząbkowickim skateparku [FOTO] [VIDEO]

Frankie Chilli Pro Scooter 2017 fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W sobotę 2 września na ząbkowickim skateparku odbyły się zawody „Frankie Chilli Pro Scooter 2017" w jeździe wyczynowej na hulajnodze.

27 młodych sportowców z Dolnego Śląska i nie tylko, w wieku od 9 do 19 lat, przez kilka godzin wręcz latało na hulajnogach, wykonując przy tym niesamowite tricki. Wśród sportowców byli zawodnicy z Ząbkowic Śląskich, Kozińca, Nysy, Zwróconej, Czechowic-Dziedzic oraz Wrocławia.

Ideą zawodów było promowanie zdrowego stylu życia, wyczynowej jazdy na hulajnodze oraz promocji młodych talentów. Organizatorem imprezy był SMXUNITED przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich oraz gminą. Sponsorem nagród dla zawodników była firma „Chilli Pro Scooter" i ząbkowicki samorząd.

- W samej gminie Ząbkowice Śląskie jest kilkunastu młodych chłopców ze sporym talentem, o których wiem i którym trzeba pomóc w rozwijaniu ich pasji, jaką jest jazda wyczynowa na hulajnodze. Jako Team Manager SMXUNITED postanowiłem razem z Chilli Pro Scooter szukać i promować młode talenty oraz organizować zawody, podczas których młodzi zdobywają doświadczenie oraz mogą wymienić się spostrzeżeniami i nawiązać kontakt z innymi zawodnikami - mówi Michał Grzegorczyk, współorganizator i pomysłodawca wydarzenia.

Wyniki zawodów „Frankie Chilli Pro Scooter 2017":
 
Kategoria junior:
1. Piotrek Bąbik
2. Beniamin Jurzyna 
3. Igor Łaszczyński
 
Kategoria PRO:
1. Piotr Zapała 
2. Kuba Licznar 
3. Michał Bryniarski  

Best Trick:
1. Kuba Licznar
2. Piotrek Bąbik
3. Beniamin Jurzyna
 
Próbka umiejętności Piotra Zapały z Ząbkowic Śląskich (TIMMY STUDIO / EM24.PL):
 


KUBA LICZNAR (TIMMY STUDIO / EM24.PL):


ms. / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Hulajnogowe szaleństwo na ząbkowickim skateparku [FOTO] [VIDEO]

  2017-09-05 16:23:04

  gość: ~Ja

  Szkoda, że takie eventy na skate parku organizowane są tak rzadko (raz, dwa do roku). Latem skate park powinien być znacznie częściej wykorzystywany, po to go chyba zbudowano?? Czyżby brakowało chętnych do organizacji zawodów??

 • 2017-09-06 08:12:23

  gość: ~Czytelnik

  ostatnio dodany post

  świetne fotki!

REKLAMA