Express-Miejski.pl

Sobota w Janowcu na sportowo. Drugi bieg rodzinny za nami

II Janowiecki Bieg Rodzinny fot.: janowiec.org.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

29 lipca w Janowcu odbył się drugi bieg rodziny. Na starcie stanęło łącznie 35 uczestników, a rywalizacja połączona z dobrą zabawą odbywała się na dwóch dystansach.

Główny bieg odbywał się na odcinku 5 km, natomiast osoby, które zdecydowały się na pokonanie trasy rodzinnej przebiegły 1.2 km. Na starcie stanęli zarówno mieszkańcy wsi jak i goście z innych miejscowości gminnych, a także Kamieńca Ząbkowickiego, Ząbkowic Śląskich, Złotego Stoku oraz Strzegomia.

Celem imprezy była przede wszystkim dobra zabawa, a także okazja do promocji zdrowego trybu życia, poprzez bieganie.  Na mecie na wszystkich uczestników zarówno biegu rodzinnego, jak i głównego czekały medale specjalnie przygotowane na tę okazję. Najmłodszy uczestnik biegu miał siedem lat, a najstarsza uczestniczka była od niego aż o dziesięć razy starsza.

Oprócz medali na wszystkich uczestników biegu czekały dyplomy, upominki i posiłek regeneracyjny. Za rok planowana jest trzecia edycja biegu.

ms. / em24.pl / janowiec.org.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Sobota w Janowcu na sportowo. Drugi bieg rodzinny za nami

  2017-08-03 10:36:18

  gość: ~szkoda słow

  ostatnio dodany post

  albo dajcie cały tekst ze strony albo nie skracajcie i nie przerabiajcie bez sensu vide "Najmłodszy uczestnik biegu miał siedem lat, a najstarsza uczestniczka była od niego aż o dziesięć razy starsza.
  Warto wiedzieć, że najmłodszy uczestnik biegu rodzinnego miał 7 lat, a najstarsza uczestniczka 10 razy więcej." i podajcie wtedy źródło nie tylko zdjęć ale i tekstu..
  pozdrawiam

REKLAMA