Express-Miejski.pl

Wakat w PINB. Szukają pracownika do spraw nadzoru budowlanego

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Ząbkowicach Śląskich szukają inspektora do spraw nadzoru budowlanego. Kandydaci mogą składać swoje oferty do 18 lipca.

O posadę w instytucji mogą ubiegać się osoby z co najmniej średnim wykształceniem ogólnobudowlanym i posiadające minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w administracji państwowej lub samorządowej (w szczególności w nadzorze budowlanym lub administracji architektoniczno-budowlanej). Kandydat musi posiadać też m.in. biegłą znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego, znać prawo budowlane, biegle obsługiwać komputer i posiadać prawo jazdy.

Do zadań pracownika będzie należało prowadzenie postępowań administracyjnych dotyczących samowolnie wykonywanych obiektów i robót budowlanych oraz robót niezgodnych z zatwierdzonymi projektami budowlanymi, prowadzenie działalności inspekcyjnej w zakresie prawidłowości procesu budowlanego, rozpatrywanie wniosków o pozwolenie na użytkowanie, rozpatrywanie zawiadomień o zakończeniu budowy oraz przygotowywanie projektów decyzji, postanowień, zaświadczeń i innych pism urzędowych.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się tutaj [klik].

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wakat w PINB. Szukają pracownika do spraw nadzoru budowlanego

    2017-07-13 22:45:43

    gość: ~mieszkaniec

    ostatnio dodany post

    ja proponuje pana Z z kamienieckiego urzędu on nic nie robi tylko szwęda się po terenie i kopci papieroska typowy urzędnik z czasów komuny

REKLAMA