Express-Miejski.pl

„Bawią się znakomicie - uczniowie, nauczyciele i rodzice”. Festyn w ZSS w Ciepłowodach

Festyn w Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach fot.: ZSS Ciepłowody

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

10 czerwca na terenie Zespołu Szkół Samorządowych w Ciepłowodach odbył się szkolno-przedszkolny festyn rodzinny.

 Biorąc pod uwagę me wielkie zdolności - kazano mi powitać zgromadzonych gości. A więc witam, witam z wielką uprzejmością i z całego serca polską gościnnością. Jeśli coś nie dość składnie nam się ułoży, to wybaczcie, bośmy przecież amatorzy. A teraz usiądźcie sobie wygodnie, a my Was ugościmy, obiecuję godnie. Bo jesteście dla nas najważniejsi w świecie, a jak Was lubimy - na dzisiejszym festynie, zaraz się dowiecie.

Tymi słowami 10 czerwca na terenie ZSS w Ciepłowodach rozpoczął się kolejny już szkolno-przedszkolny festyn, który w tym roku nosił tytuł: Bawią się znakomicie- uczniowie, nauczyciele i rodzice’’. Imprezę poprowadzili Anna Garbowska - nauczycielka języka polskiego i Krzysztof Cwynar - aktor teatru miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. W tym roku para prowadzących wcieliła się w postacie ojca i córeczki. Nad oprawą muzyczną festynu czuwał Włodzimierz Szuwarowski.

Wśród mnóstwa przygotowanych atrakcji znalazło się coś dla ciała i ducha. Były występy artystyczne przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, pokazy policji, straży pożarnej, pokaz iluzjonisty, konkursy rodzinne, atrakcje sportowe, animacje dla dzieci, atrakcje kulinarne „Master- Szefa”, występ zespołu „Ciepłowodzianki”. W czasie festynu rozegrano dwa mecze - jeden między uczniami, drugi między nauczycielami a rodzicami. 

W tym roku podobnie jak w ubiegłym podczas festynu gościł klub taneczny Aktan z Ziębickiego Centrum Kultury. Grupa ta należy do Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Prowadzi ją Jerzy Michalski- tancerz międzynarodowej klasy tanecznej ,, S’’. Wśród zwycięzców wielu turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych znajduje się uczeń ciepłowodzkiej szkoły podstawowej - Mateusz Mądry.

Przedostatnim punktem festynu był wspólny taniec przy piosence Majki Jeżowskiej pt. „Wszystkie dzieci nasze są”, do którego wszystkich rodziców, dzieci i nauczycieli zaprosiła Beata Lis. Ostatnim punktem festynu była zabawa pod gwiazdami. O muzykę zadbał zespół Disco Dance.

ms. / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • „Bawią się znakomicie - uczniowie, nauczyciele i rodzice”. Festyn w ZSS w Ciepłowodach

  2017-06-19 21:01:29

  gość: ~mieszkaniec

  bardzo fajna impreza i super szkoła,

 • 2017-06-19 21:44:08

  gość: ~Rodzice

  ostatnio dodany post

  Szkoda ze bylo nas tak malo na tej zabawie pod gwiazdami ok. 30 osób

REKLAMA