Express-Miejski.pl

Paweł Zieliński znalazł nowy klub

Paweł Zieliński opuścił Śląsk Wrocław i od nowego sezonu będzie grał w legnickiej Miedzi fot.: Krystyna Pączkowska / slaskwroclaw.pl

Ząbkowiczanina nie zobaczymy już na boiskach T-Mobile Ekstraklasy. 26-latek od przyszłego sezonu będzie występował w barwach pierwszoligowej Miedzi Legnica.

Paweł Zieliński przygodę z piłką zaczynał w Orle Ząbkowice Śląskie. Później grał m.in. w UKP Zielona Góra, Zagłębiu Lubin, Bielawiance i Ślęzie Wrocław. Przed rundą wiosenną sezonu 2013/14 trafił do Śląska Wrocław. W barwach Śląska Zieliński wystąpił w blisko stu meczach. Występował głównie na pozycji prawego obrońcy. Na boiskach ekstraklasy zdobył jednego gola.

– Cieszę się, że będę grał w Miedzi i zostaję na Dolnym Śląsku. Miedź to klub, który ma ambitne cele i chciałbym pomóc w ich realizacji. Będę walczył o miejsce w pierwszym składzie – powiedział zawodnik, który w Legnicy pojawi się 26 czerwca i rozpocznie z drużyną przygotowania do nowego sezonu.

Zieliński ma już przetarte szlaki w Miedzi. Wcześniej w barwach klubu z Legnicy w latach 2004-2008 występował jego brat Tomasz, aktualnie szkoleniowiec czwartoligowej Unii Bardo.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Paweł Zieliński znalazł nowy klub

    2017-06-16 22:50:05

    gość: ~kibic

    ostatnio dodany post

    Powodzenia Paweł! Życzę awansu z Miedzią!

REKLAMA