Express-Miejski.pl

Odnowiony oddział Banku Spółdzielczego w Bardzie

Otwarcie Oddziału Banku w Bardzie fot.: UMiG Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W dniu 17.11.2010 r. o godz. 13.00 miało miejsce otwarcie odnowionego Oddziału Banku Spółdzielczego w Bardzie.

W otwarciu udział wzięli m.in. Prezes Banku Spółdzielczego w Ząbkowicach Śląskich Józefa Warechowicz, Wiceprezes Zofia Bobrowska, członek zarządu Arkadiusz Lis, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Bardo Grażyna Cal, pracownicy oddziału BS w Bardzie.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Wieslawa Dobrucka - Kaźmierczak - Skarbnik Gminy Bardo oraz Henryk Marciniak - Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku.

W oddziale Banku Spółdzielczego w Bardzie zostało odnowione wejście. Teraz do banku wejdziemy po nowych schodach ze stylowymi kutymi barierkami, odnowiona została także elewacja. Tuż obok wejścia do banku znajduje się bankomat, który sąsiaduje również z wejściem do obiektu Ośrodka Pomocy Społecznej w Bardzie.

Wnętrze banku zostało całkowicie zmodernizowane. Połączono dwa pomieszczenia w jedną dużą i nowoczesną salę obsługi interesantów. Dzięki temu powinien poprawić się komfort klientów oraz podnieść poziom świadczonych usług.

Odnowione wejście z nowymi schodami jest kolejnym elementem (po modernizacji wejścia do Urzędu Miasta i Gminy) poprawiającym estetykę bardzkiego Rynku, który ma potencjał, aby w przyszłości być Rynkiem z prawdziwego zdarzenia.

 

UMiG Bardo | debe

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Odnowiony oddział Banku Spółdzielczego w Bardzie

  2010-11-18 19:08:06

  UMiG Bardo | debe

  W dniu 17.11.2010 r. o godz. 13.00 miało miejsce otwarcie odnowionego Oddziału Banku Spółdzielczego w Bardzie.

 • 2010-11-19 16:38:16

  gość: ~Bardzianka

  ostatnio dodany post

  Burmistrz nasz Krzysztof tak lubi takie otwarcia ale musiał w tym czasie zasiadać na ławie oskarżonych w sprawie pana Majkuta a szkoda

REKLAMA