Express-Miejski.pl

Rodzicu, zapisz dziecko do przedszkola. Są jeszcze wolne miejsca

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Gmina Ząbkowice Śląskie posiada jeszcze 70 wolnych miejsc w przedszkolach na przyszły rok szkolny. Najwięcej miejsc jest w placówkach na wsiach.

Pierwsza rekrutacja do przedszkoli trwała do końca marca. Podstawą zapisania dziecka do przedszkola było złożenie w wybranej przez rodziców placówce „Wniosku o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola”. Po przeprowadzeniu naboru okazało się, że w niektórych placówkach są jeszcze wolne miejsca:

Przedszkole Publiczne nr 5 w Ząbkowicach Śląskich – 5 miejsc w grupie 5-latków

Oddział Przedszkolny Bobolice – 1 miejsce w grupie 3-4 latków oraz 3 miejsca w grupie 5-6 latków

Oddział Przedszkolny w Tarnowie – 12 miejsc

Przedszkole w Zespole Przedszkolno-Szkolnym w Stolcu – 16 miejsc

Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Zwróconej – 12 miejsc

Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Braszowicach – 11 miejsc

Oddział Przedszkolny przy SP nr 2 w Ząbkowicach Śląskich – 1 miejsce w grupie 3-4 latków oraz 9 miejsc w grupie 5-6 latków

Gmina Ząbkowice Śląskie oferuje w przedszkolach utrzymanie cen całodniowego wyżywienia dzieci na poziomie 6 zł w placówkach funkcjonujących powyżej 5 godzin i jest to najniższa stawka w regionie.

Ponadto, za zgodą rodziców, każde dziecko będzie mogło wziąć udział w dodatkowych, a bezpłatnych zajęciach edukacyjnych takich jak: język angielski dla wszystkich wychowanków oraz zajęcia logopedyczne. W bogatej ofercie można również znaleźć grupy integracyjne dla dzieci niepełnosprawnych. Ważne jest, że zarówno przedszkola, jak i oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych, funkcjonują w systemie od 5 do 12 godzin dziennie, w zależności od potrzeb i oczekiwań rodziców.

Pliki do pobrania:

 Wniosek o przyjęcie do przedszkola 
 Oświadczenie rodzica 
 Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego 

UM Ząbkowice Śląskie

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Rodzicu, zapisz dziecko do przedszkola. Są jeszcze wolne miejsca

  2017-05-17 11:15:56

  gość: ~rodzic

  Dlaczego nie napiszcie ze w tej chwili nawet dzieci 2 letnie przyjmującej do przedszkoli nawet jeśli rodzice tych dzieci nie pracują.My z mężem oboje pracujemy w zabkowicach nasze starsze dziecko chodzi tu do szkoły a mlodzsze 3 letnie nie zostało przyjęte do przedszkola ponieważ należymy do innej gminy.

 • 2017-05-22 22:19:25

  gość: ~Kkk

  ostatnio dodany post

  @~rodzic

REKLAMA