Express-Miejski.pl

Darmowy Kurs Języka Angielskiego z „Direct Language School”

Logo szkoły Direct Language School fot.: Direct Language School

Już po raz drugi, ząbkowicka szkoła języków obcych „Direct”, organizuje bezpłatne szkolenie językowe na terenie powiatu ząbkowickiego.

Poprzednia edycja projektu „Otwarta Europa” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych mieszkańców.

–   Zainteresowanie projektem było tak dużo, że już niecałe dwa tygodnie po rozpoczęciu rekrutacji nie było wolnych miejsc- mówi właściciel szkoły, Anna Górecka. Dwa lata temu udało się nam „przeszkolić” około 60 osób. W tym roku tych osób będzie jeszcze więcej. Aczkolwiek, mimo zwiększonej liczby miejsc, zachęcam do jak najszybszych zapisów poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej: http://direct-languageschool.pl/, lub kontakt telefoniczny.

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że popularność projektu wynika z jego dużej atrakcyjności. W tym roku projekt „Szkolenie Językowe Twoją Szansą” zakłada 120 godzin szkolenia językowego. Ale to nie wszystko; uczestnicy kursu oprócz szkolenia stricte językowego otrzymają również darmowe podręczniki oraz materiały dydaktyczne. Ponadto, każdy z uczestników otrzyma darmowy dostęp do platformy e-learningowej, na której będzie miał możliwość rozwiązywania dodatkowych zadań, oglądania filmików czy czytania artykułów.

- Sądzę, że organizowane przez naszą szkołę szkolenie jest niezwykle atrakcyjne! Jest znakomitą okazją do rozpoczęcia przygody z językiem lub jej kontynuowania. 120 godzin daje naprawdę duże możliwości poznawcze. Pamiętam również, że przy okazji poprzedniego szkolenia wielu kursantów zaraziło się bakcylem językowym i zdecydowało się kontynuować naukę w naszej szkole zapisując się nie tylko na angielski, ale również niemiecki a nawet na włoski- podkreśla jeden z lektorów szkoły językowej „Direct”.

Warto zaznaczyć, że szkolenie kończy się egzaminem diagnostycznym, TOEIC. Wspomniany egzamin jest jednym z najczęściej zdawanych na świecie: „ Od ponad 30 lat testy TOEIC wyznaczają standardy oceny kompetencji językowych w środowisku pracy. Obecnie wyniki TOEIC są uznawane przez ponad 14 000 tys. firm, agencji rządowych oraz programów nauczania (...)”.

Co ciekawe, nie ma możliwości nie zdania egzaminu TOEIC! Egzamin ma na celu ustalić kompetencje językowe oraz wskazać na jakim poziomie znajomości języka dana osoba się aktualnie znajduje. Egzamin po prostu sprawdza umiejętności posługiwania się językiem angielskim od poziomu A1 (poziom podstawowy) do poziomu C1 (poziom zaawansowany).

   Jest nam niezmiernie miło, że po raz drugi możemy współorganizować tego typu szkolenie. Mamy nadzieję, że w przyszłości takich inicjatyw będzie jeszcze więcej, ponieważ szkolenie oprócz walorów stricte językowych ma również wymiar społeczny. W stu procentach identyfikujemy się z hasłem „Szkolenie Językowe Twoją Szansą” oraz z jego ideą niwelowania nierówności społecznych poprzez zdobywanie i pogłębianie kompetencji językowych- zaznacza Anna Górecka.

Kurs w pierwszej kolejności przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 50 r. życia, osób z wykształceniem co najwyżej średnim oraz osób z terenów wiejskich. Potencjalni kandydaci muszą spełniać tylko jeden z wyżej wymienionych warunków.  Jednakże struktura kursu pozwala również uczestniczyć osobom niespełniającym żadnego z wspomnianych kryteriów, ale zamieszkujących powiat ząbkowicki. Tylko 60% osób z  grupy musi wpisywać się w jedną z trzech kategorii.

- Na koniec chciałabym  zaprosić wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu oraz podziękować Urzędowi Miasta Ząbkowice Śląskie oraz władzom Starostwa Powiatowego za pomoc w organizacji kolejnego już kursu językowego na terenie naszego powiatu- kończy dyrektor szkoły, Anna Górecka.

mat. pras.

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Darmowy Kurs Języka Angielskiego z „Direct Language School”

  2017-01-09 11:09:42

  mat. pras.

  Już po raz drugi, ząbkowicka szkoła języków obcych „Direct”, organizuje bezpłatne szkolenie językowe na terenie powiatu ząbkowickiego.

 • 2017-01-11 10:46:41

  gość: ~czytelnik

  Darmowy kurs Języka Angielskiego "SUPER",a od kiedy kurs J. Niemieckiego :)

 • 2017-01-12 12:28:02

  gość: ~7890

  ostatnio dodany post

  oby nigdy - 'nie bedzie niemiec plul nam wtwarz i dzieci nam germanil' !!

REKLAMA