Z Mistrzostw Polski przywieźli kilkadziesiąt medali [VIDEO]

Siłacze na rękę z Przyłęku bardzo często pojawiali się na podium podczas ceremonii wręczania medali fot.: armpower.net

31 medali na Mistrzostwach Polski w Gdańsku wywalczyli siłacze na rękę z Black Skorpion Przyłęk.

- To najlepszy występ podczas ogólnopolskich zawodów w historii istnienia klubu – komentuje Łukasz Bogusz, prezes klubu.

Mistrzostwa Polski odbywały się w miniony weekend. Drużynowo ekipa z Przyłęku zajęła drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji generalnej, trzecią pozycję w kategorii juniorów i trzecią w generalce masters.

Medaliści Mistrzostw Polski w Gdańsku 2015 występujący w barwach Black Skorpion Przyłęk: