Moto Show Bielawa: Ząbkowiczanin ponownie najlepszy

Uczestnicy zawodów

Uczestnicy zawodów fot.: Moto Show Bielawa - organizatorzy

Marcin Głowacki z Ząbkowic Śląskich znów okazał się bezkonkurencyjny i w weekend zwyciężył w Moto Show Bielawa zaliczanym do klasyfikacji generalnej Polish Stunt Cup.

Ząbkowiczanin na początku maja okazał się najlepszy w swojej klasie (regulaminowa - obejmuje motocykle o pojemności silnika powyżej 550 cm3) i zajął pierwsze miejsce na zawodyach w Lublinie. W ostatnią sobotę i niedzielę w Bielawie także nie miał sobie równych i zdobył najwięcej punktów zarówno w półfinale jak i finale. Popularny „Korzeń” zajmuje w klasyfikacji generalnej Polish Stunt Cup pierwsze miejsce i jest na dobrej drodze do końcowego triumfu.

W klasie nieregulaminowej (motocykle z sinikiem do 550 cm3 łącznie ze skuterami) zwycięstwo odniósł Michał Piotrowski, który podobnie jak Głowacki zajmuje pierwsze miejsce w „generalce” po dwóch turniejach.