Złotostoscy kolarze podsumowali rok

Złotostoscy kolarze podsumowali rok fot.: UMiG Złoty Stok

W auli Audytorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu odbyło się podsumowanie sezonu kolarskiego na Dolnym Śląsku w 2012 r. Wręczone zostały puchary i nagrody w kategoriach indywidualnych i klubowych zwycięzcom Challenge’u Dolnośląskiego w kategoriach szosa, MTB i tor.

Na gali nie zabrakło Kolarzy Złotostockich, osiągających rewelacyjne wyniki w MTB Cross Country. W początkowej części gali wręczono puchary dolnośląskim kolarzom, którzy w 2012 r. zdobyli tytuły Mistrzów Polski. W MTB, w kategorii Orlik Mistrzem Polski został zawodnik KTM Racing Team Złoty Stok Piotr Kurczab.

W kategorii Orlik na Dolnym Śląsku zwycięzcą został Piotr Kurczab, natomiast tuż za nim, na drugim miejscu uplasował się drugi nasz zawodnik Marcin Kawalec.

W weryfikacji klubowej MTB na Dolnym Śląsku Złotostocki Klub KTM Racing Team zajął drugie miejsce po KK Jama Wałbrzych.

Nagrodę z rąk Burmistrza Złotego Stoku odebrał Prezes Paszkiewicz Mariusz.

Uroczystość uświetniał Wałbrzyski Zespół Pieśni i Tańca.