Najlepsi uczniowie szkół ponadpodstawowych Powiatu Ząbkowickiego zostali nagrodzeni za wyniki w nauce. Otrzymali gratulacje i nagrody pieniężne.


Najlepsi uczniowie ze szkół nagrodzeni przez Starostę Ząbkowickiego fot.: Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich
zdjęcie 16 z 19
foto_private_policy
REKLAMA
REKLAMA