Wzruszenie, duma i wiele pięknych emocji towarzyszyły uroczystemu zakończeniu roku przedszkolnego w Publicznym Oddziale Przedszkolnym „Bajka” w Złotym Stoku.
Starszaki oficjalnie pożegnały przedszkole i już od września rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody – naukę w szkole podstawowej.


Łzy wzruszenia, uśmiechy i krok w wielki świat. Starszaki z „Bajki” pożegnały przedszkole fot.: UMiG Złoty Stok
zdjęcie 39 z 47
foto_private_policy
REKLAMA
REKLAMA