21 czerwca w Błotnicy odbyło się spotkanie integrujące obecnych i dawnych mieszkańców oraz sympatyków miejscowości.
Wydarzenie „Spotkajmy się po latach” zgromadziło uczestników, którzy mieli okazję odnowić znajomości, powspominać minione lata oraz porozmawiać o historii i teraźniejszości swojej miejscowości.
W wydarzeniu uczestniczyła również burmistrz Złotego Stoku Grażyna Orczyk. W swoim wystąpieniu podkreśliła znaczenie inicjatyw integrujących mieszkańców oraz budujących więzi międzypokoleniowe. Pogratulowała organizatorom przygotowania wydarzenia i podziękowała za zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności.


Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy fot.: Gmina Złoty Stok
zdjęcie 14 z 16
foto_private_policy
REKLAMA
REKLAMA